Ow moppie spannend dus morgen.. Maarreee vleermuizen, geef mij dan maar een spinnetje.. Jaks.. Wij hebben hier in de zomer ook het savonds een paar rondvliegen als ik de hond uitlaat, ren ik altijd voor weg.. Vind dat enge beestje, ze gaan zoooo snel je kunt ze niet bijhouden.. Hoop dat jullie dan kunnen zakken in de prijs.. Dat zou fijn zijn.. Tja die mamabeer, ze is haar nieuwe levensstijl al aan het uitproberen, op tijd naar bed..
Ja dat goede nieuws is volgens mij dat ze peettante wordt, meen dat ze dat een paar dagen geleden hier vertelde.. Denk dat dat het is.. Of zou nummertje 4 er toch aankomen?? haha
Hahhaha denk geen nummertje vier want ze is ECD toch Denk ook van dat peettante hoor.. Ik wil ook babykamers kijken.. Denk dat ik maar één of ander geval over 9 maanden aan de haak moet slaan
Aah, ja ik ben een paar avondjes afwezig geweest en heb niet alles bijgelezen. Nr4 zou ook wat zijn zeg! pfffttt... moet er zelf even nog niet aan denken om met 4 ukken rond te lopen hoor! Hoewel, mn vriend wil een compleet rugby team aan jongens Dan mogen we wel een groter huis zoeken, want er is maar plek voor 1 uk in het nieuwe huisje Pas als er een aanbouw is kunnen we er 3 extra kwijt (40m2 woonkamer aanbouwen met kap erop)
hahah nee dat lijkt me niets een sperma donor, zou het ook niet bij mijzelf naar binnen kunnen spuiten denk ik hahaa. Hoeveel kindjes hopen jullie te mogen krijgen dames?
Zou er in ieder geval meer dan 1 willen (vind het geen fijn idee om mn kindje 'alleen' op te laten groeien), maar in ieder geval 1 meisje, dus als het alleen maar jongens zijn gaan we door tot er een meid komt Maar zit zelf te denken aan 3 of 4. met het huidige huisje moet het lukken met 4 kids, zodra we t nieuwe gedeelte hebben gebouwd.
Hahaha doorgaan tot een meid komt, nou ik ga wel lachen als je dat echt doet hoor Dus ook een lekkere gezellige drukke familie
1 of 3 heb ik altijd gezegd.. Weet niet precies waarom.. Maar zul je zien worden het er 2 haha.. Ligt er denk ik ook aan hoe het eenmaal gaat als nummer 1 er is.. En hoe de zwangerschap en bevalling is gegaan.. Maar nu hoop ik vooral op de eerste, dat het maar snel maar komen haha.. En jij ikdus?
Ja haha, wie weet valt het zo vies tegen dat ik na 1 uk mn vriend richting t ziekenhuis trap edit: ach we moeten het ook doen met wat ons gegeven wordt toch? ik hoop dat er voor ons iig eentje in zit, dan ben ik al een gelukkig mens...
Hoi hoi, ik ben er wel hoor maar ga zo naar bed ik heb van 8 uur tot 1 uur gestreken pfff ik had de hele week helemaal niks gestreken dus nu moest alles in 1 keer...en ja dat marktplaats gebeuren ik heb al 57 dingen verkocht Wel allemaal spot goedkoop erop gezet dus miljonair ben ik helaas nog niet Wie is hier bezig voor nummer 4? Ik niet....
Ik wil er ééntje als het mij gegunt is, en als dat kindje dan rond de 4 is wil ik misschien wel voor een tweede gaan. Ligt er echt aan hoe het allemaal in de liefde gaat en met mn baarmoeder, de kans is groot dat hij rond mn 30ste er uit gaat. Ben erfelijk belast met vleesbomen en verklevingen, ben nu gewoon aan het hopen dat het bij mij niet erfelijk is en dat mn omas en moeder domme pech hadden en ik bespaard blijf, want mn tante die is 31 en haar baarmoeder zit alleen vol met een baby en verder niets haha. Wel leuk om te lezen dat jullie grote gezinnen willen, ik hoor dat echt weinig, hoor altijd alleen maar 1 of 2 is genoeg.
LOL hai Mamabeer! Wat een strijkwerk zeg! Ik strijk hier helemaal niks, vind het echt het rottigste werk wat je maar kan bedenken. Alleen de nette overhemden (die altijd in de kast hangen) worden gestreken zodra ze gedragen moeten worden. Zit trouwens met een gewetenskwestie: Als ik zwanger raak hoop ik dat de eerste een meisje is (vandaar doorgaan tot er een meid is als er eerst alleen jongens komen ) Maar ik zou t geslacht niet willen weten tijdens de zwangerschap, bang voor teleurstelling ofzo, kweenie... Is dat gek?
Mamabeer altijd druk druk druk he.. Moppie, ik wil echt wel weten hoor het geslacht, en het tis fout om voorkeuren uit te spreken etc etc. Maar mocht ik zwanger raken dan lijkt mij het leukst een gezond jochie te krijgen, volgens mij ben ik geen meisjes mama haha.
Nee das toch niet gek.. Denk dat iedeen wel zo zijn voorkeur heeft.. Maar zodra het momentje daar is maakt het niets meer uit wat het geslacht is denk ik.. En tja het is nu eenmaal fifty fifty he.. Ik wil het van het voren het liefst niet weten, vriend wel dus dat is al een probleem.. Als hij het echt prese wilt weten dan ben ik ook zo achter dus dan wil ik het ook wel weten.. Hoop dat ie zich nog bedenkt als het ooit zover is, lijkt me zo leuk een verrassing..
Jeetje zeg wat een werk! Jammer genoeg verdient het niks he.. Maar niets geeft mij zo`n voldaan gevoel als ik zie dat de wasmand helemaal leeg is en alles netjes in de kasten ligt.. Maar goed dat gevoel duurd hier ook maar 1 dag met die van mij haha.. Fijn dat je al zoveel hebt verkocht, stuur je dat op of komen mensen dat ophalen??
ik snap mezelf ook niet hoor, vroeger altijd met lego en autootjes gespeeld, en nooit een meisje-meisje geweest, maar toch verlang ik wel naar zo'n klein meisje... voorkeur uitspreken is idd fout. ach, als t alleen jongens zijn zal t ook een gezellige boel worden in huis! maakt inderdaad helemaal niks uit, t blijft een klein wondertje! maar vraag me toch echt af waar die gedachten van mij soms vandaan komen... over je vriend: je kan natuurlijk altijd aan de vk vragen of die het aan hem zou willen vertellen maar niet aan jou, maar dan is de kans groot dat hij de baby "hij" of "zij" gaat noemen natuurlijk. vind dat hij jouw wens ook moet respecteren. we hebben het er hier nog niet over gehad, maar denk wel dat mn vriend de keus aan mij over laat. wat is er nou leuker dan een verrassing??