Pff weet niet wat het is maar sinds vorige week dinsdag ben ik tegen een uurtje of 11 uur sochtends zo moe. Heb wel een paar keer geprobeerd te gaan liggen als ik mijn zoontje smiddags ook op bed legde maar t slapen lukt gewoon niet. Wakker slapen wakker slapen. Ben maar net onder de zonnebank geweest en ga dit maar regelmatig doen want van die moeheid wordt ik gek. Slik ook weer vitamine pillen. Hopelijk gaat dit allemaal een beetje werken.
Ben je zwanger? Ik wel en ben daarom ontzettend moe! Net of ik hele zware ogen heb...ach ja hoort er bij
Hier hetzelfde...sinds de klok weer achteruit is gegaan. En het weer ineens zo is veranderd...blegh..
Hier nog iemand die verschrikkelijk moe is. Ben nu ook weer aan de vitaminepillen en er komt weer elke dag groente op tafel
Ik zei het vandaag nog: ik ben óf zwanger óf ik heb een burnout, zo stikkapot en om alles huilen :x Laten we hopen op het eerste...
Ik loop juist over van energie!De 24ste moet ik geopereerd worden,en ik wil graag in huis alles opgeruimd hebben.Ben dus na mijn werk druk met onze dochters en als ze in bed liggen duik ik de kasten in.Ben 6 weken uit de running,dus moet helaas wel.
t kan door t seizoen komen.... wat misschien helpt is overdag wel blijven bewegen en op tijd een rustpauze nemen. Lekker naar buiten en bewegen buiten, ook al ben je moe. En 's avonds echt op tijd in bed liggen. Ik ehb er ook geregeld last van, en dan helpt bovenstaande het beste. Soms ben ik zo moe dat ik op mijn benen sta te tollen. dan ga ik wel 's middags even liggen/slapen. Al slaap je niet, je rust toch even uit. Succes!
soms is de engergie ver te zoeken, maar meestal ga ik dan even een rondje wandelen met mijn zoontje, doordat het koud is buiten ben ik daarna helemaal wakker! verder slik ik wel vitaminepillen en iets voor extra engergie.
Ik heb dit jaar juist voor het eerst geen last van het tijdverschil. Maar dat komt omdat ik al moe was, haha. Maar volgens mij scheelt het wel dat ik nu niet de klok volg, maar het ritme van mijn zoontje. Dan heb je met een uur tijdverschil weinig te maken!
Hier ook veel moe. Maa komt omdat de verkoudheid maar niet weg wil gaan en ik steeds met hoofdpijn en tandpijn rond loop. Kan pas maandag naar de tandarts.
Ben gelukkig niet de enige als ik het zo lees. Nee ik ben niet zwanger. hahahhaha. Ik ga echt iedere dag naar buiten. Zoiezo omdat ik wil dat mijn zoontje ook iedere dag buitenkomt. Al is het maar een kwartiertje. Als het echt stortregent niet, maar met die kou, gewoon een dikke jas aan, mutsje op wantjes aan en gaan met die banaan. Doordat ik zo moe ben lig ik de laatste dagen om 21.00 uur al op bed. pffff.