Ik wil een hartje als tattoo laten zetten op de binnenkant van m`n pols. Maar welke kant op zouden jullie hem plaatsen? Met de punt naar de pols toe (zoals op de foto), als jijzelf hem ziet op z`n kop, of met de punt naar je elleboog, als jijzelf hem ziet dat je hem goed ziet? Ik wil hem met de punt naar m`n elleboog, ik wil hem zelf goed kunnen zien maar ik zie veel foto`s waarvan de tattoo naar de pols toe gericht zijn. Wat is dan de "goede" kant??
Ik zou het zoals op de foto doen. Maar tattoo is erg persoonlijk, dus als jij vind dat het de andere kant op moet, zodat jij hem zelf kan zien moet je dat zeker doen!
Ik vind het op de foto maar vreemd want voor jezelf staat ie dan op zn kop... Ik zou dus gaan voor de punt naar je elleboog Overigens is er geen 'goede' kant De goede kant is de kant op welke manier JIJ het mooi vind
ik heb het zodat ik het zelf kan lezen/zien In de tattoo shop vroegen ze me of ik zeker was dat hij zo moest; uhm ja hoezo? Nou als je ee tatoo's wil n bv ooit een sleeve dan is hij anders verkeerd om.... Maar tja dat ben ik niet van plan en ik neem een tattoo voor mezelf
Als je hem met de punt naar je elleboog doet is hij altijd ondersteboven behalve voor jezelf. Ik zou hem daarom om ze doen als op de foto. Maar het is jouw arm en jouw tattoo. Gewoon doen wat je zelf wel dus!
Nou een sleeve ben ik ook niet van plan! Hahahaha, ik heb het al eerder gehoord dat ze het niet op hun "kop" tatoeëren vandaar dus ook mijn vraag. Maar ik wil er zelf naar kunnen kijken, als hij op z`n kop zit, "voelt" het voor mij raar. Maar bedankt voor jullie antwoorden! Ga morgen even langs de shop, wil namelijk ook nog een tattoo op een andere plek!
Ik vind dat je een tattoo voor jezelf moet zetten, omdat jíj het mooi vindt, en niet voor iemand anders. Ik zou 'm dus zo laten zetten zoals jij 'm in gedachte hebt, en niet zoals op de foto
Ik heb er een en die is naar mezelf gericht. Omdat ik hem zelf wil zien en niet zo zeer hem voor een ander zet Doe wat jij zelf wilt.