zoals te zien in mijn banner heb ik twee kleintjes. en kan wat tips gebruiken. mijn oudste nu bijna 18 maanden wordt vaak rond 4 uur wakker en is dan nat van haar plas. dit is erg vermoeiend omdat zij dan ook de jongste wakker maakt. is voor mij vol te houden maar niet voor de kindjes merk dat zij overdag erg vermoeid zijn. dit heb ik geprobeerd: ° ander merk luiers ° een grotere maat luiers ° minder drinken voor het naar bed gaan ° twee luiers over elkaar is er nog meer wat ik kan proberen? begin het voor haar echt zielig te vinden.
Grotere romper zodat de luier meer ruimte heeft om uit te zetten. Schijnt goed te werken. En wel die luier een maatje groter geven dan het kindje overdag draagt. En als ze het al snapt, op het potje laten plassen voor het slapen gaan. Kan even lastig zijn nog met 18 maanden. Enne, sterkte!
Voor jullie gaan slapen nog de luier verschonen? Duurdere luiers van merk pampers proberen? Baby dry heten die geloof ik.. Of om een uur of drie, voor ze zelf wakker wordt, alvast de luier verschonen.. Zodat ze niet hoeft te huilen als ze wakker wordt..