Hallo meiden. Sinds ik zwanger ben vaak zomaar wakker snachts. Ineens helemaal bij, zo van tralala, wat zullen we eens gaan doen. Duurt meestal een uur of twee en probeer te blijven liggen. Heb dan elke keer zo n honger! Wil daar eigenlijk niet aan toegeven. Vraag me echt af of het functionele honger is of snaai trek. Wat doen jullie?
Ik heb er ook heel vaak last van. Ik eet iets van fruit als ik zin in iets heb. Ik ga even zp'en en facebooken... en dan probeer ik rustig om de bank nog even wat rust te pakken. Ik ga dus niet meer in bed liggen omdat ik dan woel en mijn liefje wakker maak. Vannacht had ik een redelijke nacht. Werd pas om 5u ongeveer wakker.
He dames, Hier ook nog een vroege vogel. Vroeg in de nacht al een paar keer wakker en om drie uur mijn bed maar uitgegaan. Normaal gesproken slaap ik als een os, maar de laatste paar dagen slaap ik echt slecht. Ik ben in mijn hoofd ook wel veel bezig met het kleine wondertje in mijn buik, dus kom weer slecht in slaap als ik wakker ben.. Nu is het inmiddels zes uur en over drie kwartier moet ik opstaan... Heb echt te weinig geslapen vannacht.. Hoop dat het een rustig dagje wordt.. Misschien spreek ik jullie nog wel in de komende nachten, maar hoop het niet( hoop gewoon te kunnen slapen)
Hier meestal vanaf een uur of 4 wakker. Blijf gewoon liggen en hoop nog even in slaap te vallen. Ach hoort er allemaal bij!
Yep, ook hier een nachtbraker... Al moet ik zeggen dat het nu wel wat minder begint te worden. In de eerste weken zwangerschap was ik elke nacht toch zeker een keer of 4 wakker, om vervolgens amper weer in slaap te komen. Momenteel valt het wel mee, wordt ik keer of 2 wakker. Dat ik er nu vaker uit moet om te piezen werkt trouwens ook niet erg mee
ik lig sinds ik zwanger ben ook steeds wakker snachts! normaal echt nooit last van, val dan zo weer in slaap. maar nu! klaarwakker. meestal vanaf een uur of 2/3. ik val dan gerust pas weer om 6 uur in slaap. om er vervolgens weer om 7 uur uit te moeten..... ik heb t niet elke nacht, maar zeker een paar keer in de week!
Oh jeetje ik dacht dat ik de enige was. Ik slaap echt heel onrustig terwijl ik normaal nog niet wakker wordt al zou mijn bed onder mijn kont vandaan gestolen worden. Nu slaap ik super licht, alsof ik op waakstand sta. Manlief hoeft maar om te draaien en dan ben ik wakker. Ben zo'n 7 a 8 keer per nacht wakker
Ha meiden, uiteindelijk in slaap gevallen. Wel snurkende manlief uit bed gekiept. Ahhhh, hij is zo lief voor me,maar dat gesnurk maakt me gek! Me ook beheerst en geen gekke dingen gaan snaaien. Heb te doen met de dames die vroeg op moeten! Ik kan zelf mijn uren plannen. Daarbij werk ik ivm de reuma parttime, dus kan smiddags even slapen. Zou niet weten hoe ik het moest doen zonder, dus resect!
hier ook, ik ben bijna elke nacht wakker tussen 3 en 5, erg frustrerend want ik ga dan liggen piekeren over gedoe op het werk om vervolgens helemaal niet meer in slaap te komen.
Hier nog 1.. elke nacht is het weer raak. Ik denk dat het een uur of 3 is als ik wakker word en duur zeker een uur voor ik weer in slaap val. Dan is het mijn vriend die zich omdraait, dan komt de kat op bed liggen, auto's die voorbij rijden, dan lig moet ik weer draaien, in eens hoor ik zelfs de koelkast beneden aanslaan (en die maakt echt niet zoveel herrie) En dan om 6 uur er weer uit he! Pfff schijnt erbij te horen heb ik begrepen.
Nou herken het in ieder geval wel! ik kon altijd heerlijk slapen en eigelijk al sinds ik zwanger ben, wordt ik snachts wakker en kan ik maar moeilijk weer in slaap komen....heb zelf geen honger, dus ga er eigelijk nooit echt uit. Wat ik doe tijdens die minstens 2 uur wakker leggen? ...heel fout!...ik ga overal over nadenken en/ of irriteer me suf aan het lichte gesnurk van me man....waarom ik dit doe snap ik niet, want juist daarom val ik niet in slaap... magoed...schiet niet op...ik weet wel dat ik al afscheid heb genomen van het lekkere slapen wat ik voorheen altijd kon...voorlopig zit het niet meer in
Heb ik ook, maar ik sta niet op. Meestal vliegt er vanalles door mijn hoofd en op een gegeven moment val ik toch wel weer in slaap. Wel irritant, maargoed niets aan te doen.
Hier ook een zeer onrustige slaper... De laatste weken gaat het standaard als volgt.. Tussen 22:30 en 23:00 naar bed omdat ik het dan echt niet meer trek en zo moe ben. Om 01:00 alweer voor het eerst wakker, vaak even plassen.. Mijn man komt altijd pas rond 01:00 naar bed dus dan probeer ik samen met hem weer in slaap te vallen maar hij valt dan altijd stukken sneller in slaap en lig ik nog klaarwakker! Om 3:00 word ik weer wakker heb dan echt het idee dat ik juist net in slaap gevallen ben! Daarna zijn het alleen maar muizen slaapjes want ik word wakker van pijn in mijn heupen en ga dan om de 10 minuten liggen draaien.. Eigenlijk zou ik er dan uit moeten om mijn man niet wakker te maken maar dan weet ik dat ik sowieso niet meer slaap Ik droom daarom ook onwijs veel en heel chaotisch, elke keer als ik in slaap val een nieuwe droom die ik ook onthoud dus 's ochtends wordt ik heel vermoeid wakker.. En zo gaat dat al een paar weken, ben zo moe op het moment
zooowwwww precies hetzelfde hier!!! ik verlang soms zooo naar een nachtje doorslapen, heb nog niets eens een kindje en nu al brekende nachten haha
He allemaal, dacht echt dat ik de enige was, maar ik denk dat we nog een gezellig theekransje kunnen gaan houden rond een uur of drie en dan zou het nog behoorlijk druk worden