Hallo medeforumers, Jajaa hier is ze weer, heb het internet weer afgespeurd op wondermiddeltjes voor af te vallen. Die bestaan natuurlijk niet. Toch heb ik iets gevonden wat me aanspreekt en wat ik dan ook ga proberen, waarschijnlijk word het vandaag bezorgt en kan ik morgen beginnen. Het heet fruta planta en door niet te sporten kan je zo een 7 tot 10 kilo binnen een maand afvallen. Dat sprak mij dus erg aan en de reacties op internet liegen er ook niet om. Ik heb een beginnetje nodig om verder te gaan want ik voel me echt opgepompt en word altijd wakker met een opgeblazen gevoel. Ik weet dat er kans is op een jojo effect en dat gezond eten en sporten veel beter is maar toch ga ik de stap wagen, eigenwijze tut wat ik ben. Ken je iemand die dit ook heeft gebruikt en is degene afgevallen of helpt het niet? Bedankt voor jullie reacties.
Lieve schat, Wonder middeltjes om af te vallen bestaan niet. Het enige middeltje wat helpt is je eet patroon aanpassen en bewegen ( en geloof me ik kan het weten want ik heb al die pillen drankjes etc etc al geprobeerd )
Als je goed op internet kijkt lees je dat ze hier in Nederland 9 vd 10 X immitatiepillen verkopen! En van afvallen met pillen ben ik al helemaal geen voorstander want het zet dus echt geen zooie aan de dijk. Gewoon gezond en gevarieerd eten blijf je het resultaat behouden en met die pillen zit het dubbele er in een mum van tijd weer aan als je weer normaal gaat eten. Absoluut géén aanrader, vind het echt onverantwoord
Onzin. Plantjes die vet binden zodat je het niet opneemt. Zo ken ik er nog wel een paar. Je moet gewoon je kalorieënintake beperken en meer gaan bewegen. 10 kilo per maand afvallen is trouwens helemaal niet gezond en zit er binnen no-time weer aan als je je levenswijze niet verandert. Ga je jojo-en en zal je alleen maar dikker van worden. Er zijn zoveel natuurlijke middelen die beloven dat je afvalt. Je moet gewoon letten op wat je eet, welke combinaties je eet en hoeveel je eet. Neem een sportschoolabbo voor dat geld zou ik zeggen!
Ik weet het allemaal en toch nog eigenwijs. Ik heb al een sport abbo. Maar de laatste week heb ik me compleet volgepropt omdat ik het niet meer zag zitten, ik dacht ik ben toch al dik.. dusja.. En nu dus een super dik gevoel en niet voorruit te branden. Ik hoop echt dat het werkt, Gezond eten is ook beter maar het gaat zooo langzaam, ik lees in andere topics dat mensen een halve kilo per dag afvallen door gewoon te eten en te sporten dat haal ik hier nooit hooguit een halve kilo in een week. @ mamavangilani; ik moet 10 kilo afvallen voor een normaal gewicht.
Nou een halve kilo per dag afvallen door gezond eten en sporten dat is een unicum hoor! En gezond afvallen is juist het beste en dat het langzaam gaat ook want dan blijft het er vaak af! Ik ben zelf in 8 mnd tijd bijna 20 kilo kwijt geraakt. Maar die 20 kilo is er nog steeds af ( nja nu door de zwangerschap zit er 3 kilo bij )
ik heb ooit eens relacore pillen gebruikt om iets af te vallen... ze werkten wel hoor... ben daardoor 8 kilo afgevallen.. het hongergevoel verdween.. ik at smiddags iets omdat het moest.. en savonds mn avondeten.. en daarna nog wat fruit en yoghurt... het is er nog steeds af maar je moet wel je eetpatroon veranderen anders zit het er zo weer op... heb een abbo bij de sportschool genomen en let goed op wat ik eet...
Ik ga al met iemand samen, dies nu op vakantie... bedankt voor jullie reacties, dood zal ik er niet van gaan, ik zal jullie op de hoogte houden met mijn obsessie haha
Geraffineerde koolhydraten en suiker maken je ook sloom, als je daar teveel van eet. Dus dat je je nu zo voelt, is niet zo gek... En een halve kilo per dag afvallen? Ja, als je 200 kilo weegt en helemaal niks eet op een dag ws ja... Weet niet wat jij weegt en wat je kwijt wilt, maar mag aannemen dat je geen 200 weegt als er hier iemand is die zegt dat afvallen voor jou helemaal niet nodig is? Misschien is het handig om bij een dietist eens een reeel beeld te gaan krijgen van wat afvallen betekent, wat je mag verwachten qua gewicht verliezen, enz enz. Reele verwachtingen hebben, helpt om vol te houden.
Misschien een idee om met een psycholoog te praten over de reden waarom je jezelf te dik vindt en jezelf volstopt als je niet lekker in je vel zit. Er zit iets niet lekker in je hoofd, daar kan geen wondermiddel tegenop. Ik bedoel het goed hoor! Ik lees vaker berichten van je en ik denk dat het fijn zou zijn als je met iemand kunt praten..
Ik denk altijd zo (voor mijzelf dan hè): alles wat je er jarenlang aangevreten hebt kan er niet binnen een paar weken weer af. Zo werkt dat gewoon niet.
Ik ben al bijna anderhalf jaar bezig maar heb een stop nu... Daarom zoek ik wat anders.. Met een psycholoog heeft geen zin, de reden waarom ik laatst dacht depressief te zijn lag aan mijn prikpil, nu dat is veranderd voel ik me stukken beter en gaat mijn relatie weer als een tiet. Dat mamavangilani zegt dat ik niet hoef af te vallen is omdat ik niet super super dik ben. Ik woog 68 kilo bij 160 maar ik moet gewoon de laatste 8 tot 10 kilo kwijt. Bedankt voor jullie reacties. @ FleurSylvano hoeveel ben jij tot nu toe afgevallen met dat ene dan?
Die pillen zijn niet alleen onbetrouwbaar maar levensgevaarlijk. Je kunt er dodelijke hart- en vaatziekten van krijgen. Onbegrijpelijk dat dat hier nog verkocht mag worden. De FDA heeft het volgende geconstateerd: 1. Na diverse testen is gebleken dat Fruta Planta, naast de bekende ingrediënten ook Sibutramine bevat. Sibutramine geeft een verhoogd risico is op ernstige cardiovasculaire aandoeningen, zoals beroerte of een hartaanval. 2. Het FDA heeft meerdere meldingen ontvangen van bijwerkingen geassocieerd met het gebruik van Fruta Planta, waaronder een aantal cardiovasculaire gebeurtenissen en één overlijden. Consumenten wordt aangeraden om per direct te stoppen met Fruta Planta en het product zodanig te verpakken en weg te gooien zodat anderen hier niet bij kunnen. Mensen die klachten hebben gekregen ná het gebruik van Fruta Planta moeten zo snel mogelijk contact opnemen met hun huisarts.