Beebi, sterkte ermee meis.. ik weet helaas maar al te goed wat het is.. paar weken terug ook nog sterk last van (begon toen weer te werken op de locatie waar het gebeurt was... :S niet fijn.. ) Ander kort vraagje nog voordat ik ECHT (?! ) ga.. 8 dagen op en een paar dagen af zeg je... Hoe zit dat dan als je een weekendje wegwilt met ML/VL bijvoorbeeld? Kan je dan wel vrij vragen? En jij werkt dus ook in de weekenden bij de mensen thuis??
Ik wou al zeggen!!! Whoehahahahaha! Bij ons is 'het gezin' dus het gezin wat je zelf hebt (wij zijn nog met z'n tweetjes, dus hebben nog geen gezin) en anders het (ouderlijk) gezin, waar je dus uit komt.. in mijn gevoel dus mezelf, 2 zussen en een moeder En familie is 'de rest' (klinkt wat oneerbiedig, is het niet ).. hihi Okee, duidelijk van dat geloof en dat wel of niet mogen klussen zeg maar
Nou het kan net zo uitkomen dat ik het weekend vrij ben.. maar Tis vaak ook gwn werken.. maar als ik van te voren weet dat ik weekendje weg wil kan ik me vrij pakken en als ik op dat moment een gezin heb wordt het over genomen Door een collega wat wel werkt.
Zo hee, speedy!! Ik liep er al een keer of 8 (voor de miskraam, en nog wat andere familiaire zaken..) toen dat op m'n werk gebeurde en kreeg toen dus PTSS (wat de bedrijfsarts totaal verkeerd diagnosticeerde) en daaroverheen een burn-out en depressie... Kon alles gewoon niet meer tegelijkertijd bolwerken! Kreeg letterlijk kortsluiting in m'n hoofd... :S
Goed om te lezen! Ga morgen maar eens neuzen voor een omscholing daarin! Blijft me toch altijd wel trekken hoor.. roep al eigenlijk vanaf de middelbare dat ik met kinderen wil werken, maar ben gewoon met ouderen 'erin gerold'... en best leuk hoor, maar heb het ook wel een tikkeltje gehad enigszins (al wil ik misschien, als de tijd het toe laat, wel vrijwilligerswerk dan gaan doen hier in de buurt!). Welterusten beide meiden! Vond het erg gezellig met jullie! Tot snel maar weer Slaap lekker alvast en schaapjes tellen he! hihihi
Ja en dan komt alles er uit! Ik wou niet langer Hulp. . Ik wou het zelf doen.. ik loop er nu ook nog mee.. maar wil dat alleen oplossen. (Heb ig wat mee gemaakt na mijn oma. Maar dat vertel ik morgen wel fzo.. duurt te lang als je nog wil slapen haha)
Prima joh, pben mag ook altijd! Heb zelf ook helaas een aardig zware rugzak Helaas kwamen bij mij de emoties er niet bij de psych uit.. maar op m'n werk.... Totaal niet handig, maar was oncontroleerbaar... zo erg! Om me dood te schamen...... :x
Ja stom is dat hè. . Op plekken dat je niet wil.. komt het juist.. Maar bewaar het verhaal wel voor als we weer een nacht opzitten. Hihi. (Heb gelukkig vrij) Weltrusten ik ga ook de binnenkant van me ogen bekijken... Tot snel xx Weltrusten dames
Chips.. ben ik NOG de laatste hihihi Welterusten meiden!! Fijn schaapies tellen Ik hou van schaapjes EN van een heerlijk, voorverwarmd bed!
@Dducky hihi waarschijnlijk was dat het zandmannetje ja. Ik sliep derna als een roos. Hihi @hummeltje Hoe was het vandaag bij de gyn? & weet dat het nog geen nacht is hihi maar aangezien we hier met z'n 3 tjes hebben gepraat is makkelijker om hier te vragen.
Ik lig wakker van de wind die recht op mn raam staat en een snurkende man. Helaas gaat de wekker weer om 6.30 omdat dochterlief om 8.15 moet zwemmen. Nog maar ff wat lezen en hopen dat het buiten wat rustiger wordt.