Dames, ik heb echt respect voor jullie in de nacht. Nog n paar uurtjes en dan zit de nacht er weer op. Lees al n paar nachten mee, maar dat komt door twee zieke kinderen thuis en een op hande zijnde bevalling. En ik mis mijn goede nachtrust wel. Blij dat jullie er zijn.
Dat zijn dan ook heftige nachten. Sowieso niet leuk als je kinderen ziek zijn en jij kunt je energie goed gebruiken voor je komende bevalling. Spannend hoor! Nou als je erg vannacht weer uit bent, ik heb nog een nachtje en dan mag ik er 1 thuis slapen... toch lief van de planning. Beterschap met je kindjes en succes met de laatste loodjes.
Onze uk begon om 02.45 te spoken hij slaapt nu net een half uur,was maar naar beneden gegaan. Kijk nu serious request. Man wissels straks af misschien dat ik dan nog even kan slapen. Voor de mensen die bijna klaar zijn welterusten.
Oef zeker met zo vermoeiend aangezien wij dadelijk wel kunnen slapen. Sterkte! Voor mij zit het er ook weer bijna op, nog 1,5 uur en dan is voorlopig weer klaar met de nachtdiensten (wat ik aan de ene kant wel jammer vind, omdat ik het niet zo erg vind)
hopelijk slaap je zo nog even paar uurtjes! morgen hier ook maar eens de tv aan zetten. Computer en tv zijn in andere hokken. hahah maar lang leve smartphone en ZP Weltrusten alvast!
Weer 8 pagina's bijgelezen Heeeel veel zieken voorbij zien komen, hopelijk zijn jullie en kids weer beter! En j87 weer nachtdiensten, een heerlijke planning zo te lezen, dat is toch wel erg aardig😏 Tiniedice: succes met de laatste loodjes! Chilleke: wist je dat eten vaak averechts werkt? Je lichaam moet dan weer gaan werken om het te verteren en aangezien een lichaam niet gemaakt is om in de nacht te werken kost verteren ook extra energie, dus dan kun je nog moeier van worden Maar goed je kunt niet een hele nacht zonder eten haha, ik eet ook heel de nacht door als ik nachtdienst heb Hier weer klaarwakker, ben er maar uitgegaan want vriendlief had veel last van mijn gewoel.. Mijn darmen rommelen aan alle kanten en ik heb trek! Dat kleintje in de maak vergt toch een hoop van je Ik mag met oud en nieuw de nacht in bleh!
Nee dat wist ik niet, haha maar goed, voor mij heeft het wel geholpen, werd er wel stuk wakkerder van. Gefeliciteerd met je zwangerschap! Laatste uur!!!! 😊
Haha floortje. Lekker even ontbijten. Succes met je darmen😊 Wel balen met oud en nieuw in de nacht. Pff gelukkig kon ik met kerst werken. ben je niet misselijk? fijne dag vandaag!
Nee (nog) niet misselijk, stiekem hoop ik dat ik bij die 20% van de vrouwen hoor die niet misselijk zijn tijdens zwangerschap Maar het is nog erg vroeg en over het algemeen begint dat pas rond 6 weken... Dus ik juich niet te vroeg Ja niet leuk met oud en nieuw maar ik eiste in ruil wel 23 t/m 26 vrij Werkse nog even en slaap lekker dan!
Niemand nachtdienst? Uk was sinds 00.50 wakker zodra ik hem op bed legde meteen wakker ben naar beneden gegaan nadat we 2.5 wakker waren.net alle blz. Gelezen gelukkig veel goed nieuws helaas ook veel zieke. Uk is niet ziek (nog niet)maar het vermoeden is een sprong.nog maar 3 uur geslapen.
Ben je ook al zo lang wakker,hoe oud is je kleintje? Uk slaapt nu net een half uur maar als ik beweeg is hij zo weer wakker dus vannacht maar proberen te slapen met hem op schoot.
Ach lig je op de bank? Brrr is niet comfortabel .. Mijn zoontje is zes maanden. Hij heeft gelukkig wel al wat geslapen maar spookt altijd 's nachts, hij slaapt maar een paar uurtjes aan een stuk helaas. Hoe oud is jouw kindje?
Met een grote poef voor je benen is het nog te doen alleen slapen nog niet.wel gezellig de 2 poezen liggen bij mijn benen. Uk is 8 maanden en een week ik denk dat er een sprong aankomt het slapen is snachts echt beroerd, ging paar dagen goed en nu tja ben al vanaf 00.50 wakker en nog maar 3 uur geslapen verdeeld over 2 keer dus erg brak.gaat een lange dag worden.
Hoop dat je toch nog even kan pitten, en dan zonder kramp in je benen wakker wordt. Ik ga m'n zoontje maar weer eens proberen terug te leggen ( poging vier)
Hopelijk heb jij meer succes alle pogingen waren mislukt,succes! Ik ga ook proberen mijn ogen dicht te doen.hopelijk niet tot morgen nacht/ vanavond.
Leuk topic, vooral om de stukje van annabel, idd leuk om zo te lezen en voor annabel om anoniem even te delen. Al ligt ze misschien nu wel heerlijk te slapen met haar kleine
Ik ook al hele nacht wakker maar ben aan het werk 😊😊😊 derde nacht en ben nu echt wel gesloopt !!! 23:15 begonnen en mag om half 8 eindelijk lekker naar huis om weekend te vieren 😊