Mijn zoontje van net drie maanden wordt 's nachts rond 3 of 4 uur wakker. ik probeer hem dan zijn speentje te geven, maar dat lukt meestal niet. Om te voorkomen dat mijn dochtertje van 2 ook wakker wordt, ga ik dan maar met hem naar beneden om een flesje te drinken. Zodra hij op mijn arm ligt is hij stil. De fles drinkt hij wel, maar ik heb het idee dat nij niet echt honger heeft op dat moment. Nu vraag ik me af of het wel slim is om hem toch een fles te geven s'nachts. Ben een beetje bang dat ik hem daaraan wen terwijl het niet nodig is. Of kan dat niet? Wie heeft er ervaring mee of kan me tips geven? alvast bedankt Edit moderator: verplaatst naar Voeding -> Flesvoeding
Ik geef bv, dus misschien dat het daarbij anders is. Maar wij gaven Milan als 'ie 's nachts wakker werd ook gewoon een voeding. Hij had dan ook geen honger, maar het was meer om 'm te troosten. En dan sliep 'ie daarna weer rustig verder. Nu slaapt 'ie inmiddels alweer een maandje door, dus hij is er niet aan gewend geraakt.
Ik gaf toen ook BV. en Dano had wel degelijk honger. Overigens krijgt Dano nu nog steeds een voeding, rond 23u. Maar dat komt doordat hij reflux heeft.
ik geef zijn laatste fles rond half twaalf en dan 180 ml water met 6 schepjes nutrilon. Sind een paar dagen doe ik er een beetje nutrix door, maar dat heeft geloof ik niet echt effect.
oh jemig dat is meer dan genoeg om door te kunnen slapen. wat jammer dat rekken met een speen ook niet lukt. helaas geen tips dan, want je doet al wat ik zou zeggen. hoop dat het tijdelijk, vast wel
hee, dat is ook bij mijn kleintje zo, en tegen mij werd gezegt dat hij er blijkbaar nog niet "aan toe" is om de nachtvoeding over te slaan..
ja, ik denk dat dat bij ons ook het geval is. Hij krijgt overdag echt genoeg binnen. Het zal nog wel even duren....hij is ook nog best klein.