Nagellak uit vloerbedekking?

Discussion in 'De lounge' started by Anoniempje12, Mar 14, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anoniempje12

    Oct 30, 2008
    31
    0
    6
    Ben lekker handig geweest gisteren. Paarse nagellak opgedaan, tot de conclusie gekomen dat ik het niet mooi vond, eraf gehaald en daarbij 2x de remover omver gestoten (waarvan 1x over mn laptop, nu is mn (losse) muis kapot).

    Maar ik kwam er vandaag achter dat het potje/flesje nagellak op de grond gevallen was. Resultaat: grote paarse vlek op de vloerbedekking. Het zit gelukkig niet heel erg in het zicht, maar wil het toch graag weg hebben.

    Iemand een idee hoe ik dat het beste aan kan pakken?
     
  2. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Als je nagellakremover niet op is,;) dan zou ik daarmee wrijven op de nagellak op de vloerbedekking met een doek.

    En anders helpt misschien thinner of terpentine wel. :(
     
  3. Roodkapje1979

    Roodkapje1979 Fanatiek lid

    Feb 22, 2009
    2,729
    0
    0
    idd zoals waardevol het zegt zou ik het ook doen! Maare was je zenuwachtig ofzo ;)
     
  4. Anoniempje12

    Oct 30, 2008
    31
    0
    6
    Volgens diverse bronnen op internet moest ik het juist niet met remover doen (dat werkte overigens wel voor mn tas:p).

    Zal met iets anders moeten proberen.

    En nee, ik was niet zenuwachtig, maar ik had haast:p
     
  5. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    Dec 1, 2007
    21,157
    8,132
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    Van sorbo heb je van die flesjes: rode wijn verwijderaar etc, die heb je ook met nagelak oplosser voor tapijt en stoffen,.
     

Share This Page