Ik maak weleens roerei met spinazie en tomaten. Heeft iemand nog meerdere lekkere vullende recepten met roerei? Mag ook best met spinazie zijn hoor! Zoek gewoon meerdere opties. Thanks
Vullen met ah Italiaanse roerbak (die voor de lasagne). Beetje ketchup erop. Nog eventueel aan te vullen met kaas en blokjes salami.
Oh, ik heb laatst frittata gemaakt! Was echt heerlijk! https://www.google.nl/amp/www.allesoveritaliaanseten.nl/recepten/frittata/amp/
Ik bak vaak wat champignons, tomaat en bos/lente-ui op, met wat peper, zout en eventueel beetje knoflook en dan roerei erdoor. Heerlijk!
Ik maak m vaak met champigons, paprika, rode ui en de nodige kruiden! (Paprika, kerrie, knoflook) Als je die met spinazie maakt is het ook lekker om m te garneren met geitenkaas en pijnboompitjes!
Klinkt echt heerlijk allemaal Krijg spontaan honger!! Heb er nu 1 in de pan zitten met spinazie, tomaat en feta.. voor morgen tijdens de lunch..