Ik ben er nu aan toe mijn verhaal te vertellen

Discussie in 'Miskraam' gestart door liz1, 19 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. liz1

    liz1 Lid

    29 jan 2007
    65
    0
    0
    Hallo allemaal

    Ik wil graag mijn verhaal kwijt, omdat ik er veel mee bezig ben en het nu een plekje wil gaan geven denk ik dat het belangrijk is dat ik het opschrijf.

    Afgelopen zomer kwam ik erachter dat ik zwanger was, beetje laat ik was al ruime 6 weken zwanger Oeps! Ik was vrij geschockeerd maar mijn eerste gedachte toen ik het 2de rode streepje zag was ik wordt mama jippie! :) Ik zat op dat moment in het buitenland voor vakantiewerk dus het was een heel gedoe. In het buitenland een echo gehad zwaar lachopwekkend, mensen waarvan jij de taal niet spreekt proberen je dan uit te leggen hoe alles werkt denk ik in ieder geval. Toen ik uiteindelijk weer thuis kwam ging ik weer stagelopen. Ik probeerde daar de reacties te pijlen, voorzichtig dan. Ik had me voorgenomen nog 2 weken te wachten omdat ik dan 12 weken zwanger zou zijn. Maar zover is het nooit gekomen. Op mijn stage doe ik wel eens de was voor bewoners, daarvoor moet ik een klein trapje af. Er was de hele dag al gewassen en gedroogt. De drogers werken niet helemaal goed en het is zo dat dan alles nat is, de trap, leuning en de vloer. Ik dacht daar dus niet aan en liep met de wasmand de trap af, ik ben naar beneden gegleden en de wasmand voorkwam dat ik tegen de muur aan klapte maar hij kwam in mijn buik terecht nogal hard omdat de muur tegendruk gaf. Ik heb de spullen laten staan en ben in de auto gestapt naar het ziekenhuis. Onderweg kreeg ik al wat krampen. Er werd een echo gemaakt, die bleek oke te zijn, maar zogauw ik er meer last van kreeg moest ik terug komen. Ik was blij dat alles oke was met mijn kindje. Dit gebeurde op een woensdag en op vrijdag kreeg ik hevige krampen en heftig bloedverlies. Toen wist ik dat het zover was, mijn kindje had die klap niet overleefd. Ik kon mijn kindje niet beschermen tegen de "slechte" buitenwereld. :oops:.
    Nu ik schrijf doet het weer zo'n pijn, dus ik stop maar even.

    Liz :cry:
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Owh Liz wat vreselijk moet dat geweest zijn! Moge jouw kleintje bij de andere vlindertjes in de vlindertuin rond vliegen.. Heel veel sterkte met het verwerken van t verlies van je kleintje. Dikke knuf! :cry:
     
  3. Jente

    Jente Actief lid

    18 feb 2007
    273
    0
    0
    Ik heb altijd gedacht dat het in de eerste maanden bijna onmogelijk is om door een klap in je buik een miskraam te krijgen. Wat is hierover toen in het ziekenhuis gezegd?

    Jente
     
  4. Lara11

    Lara11 Niet meer actief

    Ach, wat een verschrikkelijke ervaring voor je, echt heel verdrietig.. Kan me voorstellen dat het pijn doet om het op te schrijven. Hier moet je een plekje aan leren geven, dus goed van je dat je hier je verhaal doet.

    veel sterkte en geluk
    Amber
     
  5. Jente

    Jente Actief lid

    18 feb 2007
    273
    0
    0
    Nog even een aanvuling op mijn bovenstaande stukje.

    Heb afgelopen weekend zelf een miskraam meegemaakt en is en heftige, emotionele ervaring. Heel veel sterkte met de verwerking! Ik typ nu ook vooral als verwerking.

    Bovenstaande stukje typte ik omdat het voor de verwerking heel veel kan uitmaken waardoor de miskraam is veroorzaakt.

    Nogmaals sterkte!

    Jente
     
  6. Niet meer actief

    Ik heb ook een miskraam gehad na een stomp in mijn buik dus kan blijkbaar wel (helaas ben ik nooit naar een dokter geweest vanwege de schaamte omdat mijn toenmalige vriend het had gedaan)

    Wat een vreselijk verhaal zeg meis! En wat een naar eind, ik bedoel als het nou niet goed zat of het kindje was niet goed dan kan je het nog een een plekje geven (of beter gezegd PROBEREN) maar dit?

    Enige wat ik je kan geven is een digitale mega knuffel keigoed dat je ermee omgaat zoals je doet hoor!
     
  7. jolie

    jolie Fanatiek lid

    26 okt 2006
    2.089
    0
    0
    beveiliger
    vlaardingen
    Heel verdrietig om je verhaal te lezen. Ik wens je heel veel kracht en sterkte. ik hoop dat de zon snel weer gaat schijnen voor jullie.
     
  8. liz1

    liz1 Lid

    29 jan 2007
    65
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Bedankt voor jullie lieve woorden, smak.

    @ Jente: Het komt niet vaak voor dat hierdoor een miskraam veroorzaakt wordt, maar gebeurt wel. Ze zeiden dat de baby een extra klap heeft gehad doordat ik en een knal van achteren van de trap en daarbij van voren door de wasmand. Ik had waarschijnlijk inwendige blauwe plekken opgelopen.

    Kus Liz
     
  9. Minka

    Minka Fanatiek lid

    25 dec 2006
    1.466
    0
    0
    Gelderland
    Lieve Liz,
    Wat moet dit vreselijk zijn voor je.
    Ik wil je hierbij heel veel sterkte wensen en hopen dat je je snel weer beter zult gaan voelen en een goede toekomst tegemoed ziet.

    Knuffel Minka
     
  10. Jette

    Jette Fanatiek lid

    9 nov 2006
    2.436
    0
    0
    lieve lieve liz,

    wat verschrikkelijk voor je, meid wat een schok!

    Wil je heel veel sterkte wensen!

    liefs
    jette
     
  11. Sophie

    Sophie Fanatiek lid

    28 jul 2006
    3.129
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat vreselijk voor je :cry:
    Heel veel sterkte
    xx Sophie
     
  12. neia

    neia Fanatiek lid

    18 jul 2006
    3.341
    0
    36
    Oh wat erg voor je zeg!
    Echt verschrikkelijk!

    Dikke knuffel van Neia
     
  13. brussie

    brussie Fanatiek lid

    22 nov 2006
    1.927
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Amersfoort
    Ik kan me best voorstellen dat je er nog steeds emotioneel onder bent. Heb zelf 2 miskramen gehad en kan daar nog steeds verdrietig om worden, ook al heb ik een dame van anderhalf rondlopen en ben zelf weer zwanger. Je vergeet 't nooit.

    Ik wens je sterkte
     
  14. Carmen1988

    16 feb 2007
    24
    0
    0
    Sterkte en meestal helpt het inderdaad als je het van je afschrijft!

    Hoop dat het snel weer wat beter zal gaan..
     
  15. Rachel1984

    Rachel1984 Fanatiek lid

    22 feb 2006
    4.343
    0
    36
    Pedagogisch medewerkster
    Cuijk
    Heel veel sterkte!
     

Deel Deze Pagina