Najaar 2014, wie gaat er nog meer voor?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Amare, 6 mei 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovetobeamom

    5 jun 2014
    57
    0
    0
    Werk als assistente
    Noord-Holland
    Dat is zoooo herkenbaar. Ik ging met mijn vriend naar Madrid in Januari. We hadden toen net besloten te stoppen met AC vanwege een laag libido. We wilden ook graag een kindje dus het ging op goed geluk. Dus ik ging even kijken bij de H&M daar. Kon het niet laten om bij de kinderafdeling te kijken. Heb toen al kleding gekocht en sokken. De tas onder mijn jas verstopt. VL vond me toch wat raar doen en is toen gaan vissen. Totdat hij beet had en ik de tas onder mijn jas vandaan haalde. Grote verbaasde ogen als gevolg.
     
  2. Amare

    Amare Niet meer actief

    In het hardrock cafe hadden ze ook zulke gave dompertjes, maar die moest ik toch echt laten hangen van manlief.

    Is het misschien leuk om een klein overzicht te maken van de dames die hier meekletsen? Zal ik starten?

    Lise- 27 jaar- 1ste kindje
     
  3. shia

    shia Bekend lid

    7 jun 2014
    564
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh zo!! Snap het. Heb ook op punt gestaan om te solliciteren. Niet echt handig om op een nieuwe plek in het begin zwanger te raken, als het allemaal mag lukken...aan de andere kant, why not!

    Ben benieuwd wat het aanbod is dat je vandaag hebt gekregen!!
     
  4. shia

    shia Bekend lid

    7 jun 2014
    564
    0
    0
    NULL
    NULL
    shia 29 jaar 1e kindje
     
  5. Meysje

    Meysje Bekend lid

    5 nov 2012
    531
    318
    63
    Zo even onder elkaar
     
  6. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    10 aug 2009
    4.227
    300
    83
    Vrouw
    uitvaartondernemer
    België
    Lise - 27 jaar - 1ste kindje
    shia - 29 jaar - 1e kindje
    Meysje - 26 jaar - 1e kindje
    Pompeloesje - 30 jaar - 3e kindje

    aangevuld :)

    En Steffie? weet je al meer?
     
  7. AnitaP

    AnitaP Bekend lid

    15 feb 2014
    760
    0
    0
    Lise - 27 jaar - 1ste kindje
    shia - 29 jaar - 1e kindje
    Meysje - 26 jaar - 1e kindje
    Pompeloesje - 30 jaar - 3e kindje
    AnitaP - 28 jaar - 4e kindje
     
  8. Lovetobeamom

    5 jun 2014
    57
    0
    0
    Werk als assistente
    Noord-Holland
    Lise - 27 jaar - 1ste kindje
    shia - 29 jaar - 1e kindje
    Meysje - 26 jaar - 1e kindje
    Pompeloesje - 30 jaar - 3e kindje
    AnitaP - 28 jaar - 4e kindje
    Lovetobeamom - 24 jaar - 2e kindje
     
  9. Amare

    Amare Niet meer actief

    Leuk heel verschillend :)

    Gaan jullie ook foliumzuur slikken als jullie gaan beginnen?
     
  10. Steffie85

    Steffie85 Lid

    3 nov 2013
    35
    0
    0
    Limburg
    Hahaha inderdaad erg herkenbaar!

    Het aanbod dat ik heb gekregen is echt belachelijk goed :$
    Bijna om je voor te schamen haha!
    Zijn nog even in gesprek over mijn nieuwe concurrentiebeding, want die is wel echt heel erg pittig, maar (als we daar uit komen) ga ik de baan echt wel nemen. Super jammer dat we dan onze wens moeten uitstellen, maar dit is 'n once in your lifetime opportunity denk ik dan maar.
     
  11. Steffie85

    Steffie85 Lid

    3 nov 2013
    35
    0
    0
    Limburg
    Ik heb / had het foliumzuur al klaar staan.
    Zijn er eigenlijk nog andere dingen die jullie al gaan doen of juist niet meer gaan doen ter voorbereiding?
     
  12. shia

    shia Bekend lid

    7 jun 2014
    564
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb alvast davitamon mama gehaald, zit foliumzuur in en andere vitamines!
     
  13. Meysje

    Meysje Bekend lid

    5 nov 2012
    531
    318
    63
    Ik slik nu levertraan, zink en nog iets. Vanaf juli slik ik 6 weken lang een vitaminebom met ik weet niet eens meer welke er allemaal in zitten.. Onder andere foliumzuur.
    En ik volg een andere eetwijze (paleo) en daar past tarwekiem olie niet in.
    Maar ik ben de afgelopen cyclus gaan testen en ik ben er achter gekomen dat mijn LF maar 9 dagen is. Ook was mijn cyclus nu 26 dagen (ipv 17) Ik ben bang dat een korte LF de reden is dat ik niet zwanger werd/bleef in het verleden maar dan zie ik weer spoken zeker.. Maar ik wil me er toch in gaan verdiepen als dat structureel zo is, of ik iets kan slikken wat mijn lf verlengt
     
  14. AnitaP

    AnitaP Bekend lid

    15 feb 2014
    760
    0
    0
    Kun je met een aangepaste eetwijze je LF verlengen?
     
  15. Meysje

    Meysje Bekend lid

    5 nov 2012
    531
    318
    63
    geen idee, dat niet maar volgens mij wel met bijv. tarwekiemolie. En er moet wle zoiets zijn wat wel in mijn eetstijl past
     
  16. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Jeetje wat is hier gekletst. Ik was op vakantie en daarna eigenlijk een beetje vergeten maar nu kom ik weer mee kletsen . nog 3 maanden en dan gaan we voor de 3e, ik kan niet wachten :)!
     
  17. Meysje

    Meysje Bekend lid

    5 nov 2012
    531
    318
    63
    Ik heb in de 85e minuut gezegd tegen mijn vriend, wedden dat we winnen? Oh zegt ie, waarvoor dan. Dan beginnen we in augustus voor de kleine.
    Helaaaaas zei hij nee. Haha. Ondanks dat hij totaal geen vertrouwen had in nederland
     
  18. Jippy

    Jippy Niet meer actief

    @Steffie Ik wilde even reageren op jouw berichtjes, want ik zit toch een beetje in hetzelfde schuitje. Al 2-3 jaar heb ik het niet helemaal naar m'n zin bij mijn huidige werk en wil ik graag groeien. Ik heb nu een baan onder m'n niveau en dat begint toch wat op te breken. Ondanks dat ik binnen nu en een half jaar wel wil beginnen voor een kindje, staat mijn werkdroom toch voorop!Inmiddels ben ik onderhandeling en ben ik zoo blij dat ik eerst voor een nieuwe baan heb gekozen. Onze wens is niet minder groot, maar ik denk wel dat ik nog een jaartje wacht zodat ik goed ben 'ingeburgerd' op het nieuwe werk. Ik snap dat het misschien lastig is voor je gevoel, maar voor mij was het doorslaggevend dat ik veel gelukkiger ga zijn bij mijn nieuwe werk. Uiteindelijk heeft dat zijn positieve weerslag bij een zwangerschap en kind! Succes met je keuze, al denk ik dat je deze al wel gemaakt hebt..

    @ Succes met het (bijna) beginnen voor de andere meiden
     
  19. MinnieJ

    MinnieJ Niet meer actief

    Ik heb mezelf er even onder geplakt:)

    Lise - 27 jaar - 1ste kindje
    shia - 29 jaar - 1e kindje
    Meysje - 26 jaar - 1e kindje
    Pompeloesje - 30 jaar - 3e kindje
    AnitaP - 28 jaar - 4e kindje
    Lovetobeamom - 24 jaar - 2e kindje
    MinnieJ - 32 jaar - 3e kindje
     
  20. Lovetobeamom

    5 jun 2014
    57
    0
    0
    Werk als assistente
    Noord-Holland
    Ja ja! Ik moet mijn ac eruit halen. Bye bye.. Tot over een jaar! Want ik ga hem niet meer gebruiken. We zijn nu druk met verhuizen😍. Wordt zo mooi
     

Deel Deze Pagina