Vriendlief en ik hebben het al tijden niet meer over namen gehad, maar nu begint de tijd toch een beetje te dringen. We komen er niet helemaal uit. Wat vinden jullie de leukste jongensnaam?
Ik vind Jip niet echt leuk, ten eerste omdat ik Janneke heet en dat al mijn hele leven heb moeten aanhoren Daarnaast ken ik momenteel alleen meisjes die Jip heten...? Toon vind ik een wat oude mannennaam... Toon Hermans denk ik dan te veel aan. Felix de kat.. tsja sorry Flip en Frits zijn ook oude mannen die ik ken... Daarom houd ik het op Kick... Aparte naam, maar het lijkt me wel vervelend om te roepen op een speelplaats?
Ik vind zelf Kick ook het leukst denk ik. Maar mijn vriend neigt meer naar Felix. De reden waarom ik twijfel over Kick is omdat het een steeds populairdere naam is, en als Linda vind ik dat niet zo denderend. Maar jullie vinden het dus juist wel apart... Grappig! Toon vinden we leuk omdat het oud-Hollands is (net als Kick) en omdat het verwijst naar muziek en mijn vriend is DJ. Felix vond ik altijd heel erg leuk, maar daar twijfel ik nu over. Frits was de tweede naam van mijn opa. Dus en oud-Hollands en ook nog een familienaam. En Flip en Jip vind ik gewoon leuk, maar mijn vriend niet zo... Bovendien vind ik ze allebei wel erg jongensboekerig... Maar daarom juist ook wel leuk... Wat een ellende he, die namen.