Hahahahaha, ik ben net 5 uurtjes bezig, en ben nu al blij met aanmoediging. Blijf je dat iedere dag doen? 14 kilo is veel. Knap hoor!
op naar een superei en superzaad . En dat ze elkaar maar erg lief vinden.... hihi Veel succes en ik duim voor je! liefs
Sow...hier nog even een berichtje vol bewondering! Wat zijn jullie er goed mee bezig zeg! Sporten, lijnen, blije eieren Zet hem op Natas...ik kom morgen undercover de boel weer in de gaten houden hoor
@prinses.. ja ik sta hier met mijn spandoeken! huphuphup! Ja heb sonja bakker gedaan. @hippel, dank je!
yup broedkippie had weer 2 grote eitjes, Gaan beide springen. Links 19 mm en rechts 15 mm (zit op cyclus dag 10 dit keer) Morgen avond pregnyl en maandag IUI. Duimen dat het zaad beter is! (navraag bij de gyn, met de IUI 1,2 miljoen voor bewerking en in oktober bij het onderzoek 4,6 mil. Het moet dus weer omhooooog!)
Goed bezig meid! Wauw...maandag de IUI! Ik duim voor je hoor enne...zaad maar even goed toespreken! Succes meid!
Je bent echt een ervaren broedkip. Ik las ook het iui-topic, en als ik jou was zou ik geen sexoplaza bij jou thuis houden dit weekend. Laat manlief het maar even sparen.
thanks meiden! inderdaad 2 keer zoveel kans, daarom laat ik me niet van mijn stuk brengen door het zaad! maakt het weer een beetje goed toch?
spannend Natas ik ga heeeeeeel hard duimen 2 eitjes is gewoon supers succes alvast voor de IUI maandag en ik duim voor een hoop zaadjes! xxxx Maria
Goed werk natas... En de rest is aan de zwemmers van je hubs. Geweldig dat je deze maand een echte poging weer hebt. Op naar de blije doos zondavond. goodluck. LIEK.
Wow Natas het wordt spannend voor jullie! Ik duim heel hard dat de zwemmers in topconditie zijn en dat ze die eitjes met succes gaan bestormen!