Trisomie 22 afwijking

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by Nicky1973, Mar 29, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nicky1973

    Nicky1973 Fanatiek lid

    Jun 9, 2008
    3,038
    1
    0
    Dag dames,
    bij ons kindje is vorige week in de vlokken trisomie 22 afwijking gevonden, ons kind heeft van 22 dus drie ipv twee chromosomen. Wie heeft dezelfde diagnose ook eerder meegemaakt en hoe ben je daar mee omgegaan?
    Volgende week ben ik 15 weken en krijgen wij nog een zeer uitgebreide echo, een paar dagen later een VWP en de kans is zeer groot dat de afwijking dus ook in de baby zit en niet alleen in de placenta. Ik ben zo bang dat ik straks moet bevallen van een dood kindje.
     
  2. Loe

    Loe Niet meer actief

    Ik kan je niet antwoorden op je vraag, maar wil jullie wel even veel sterkte wensen!
     
  3. evenstar

    evenstar VIP lid

    Jan 22, 2009
    9,809
    4
    38
    postdoc/docent universiteit
    import Noorderling
    Ik heb ook geen ervaring, maar wil je heelveel sterkte wensen. Wat ontzettend moeilijk en oneerlijk :(
     
  4. Babel44

    Babel44 Niet meer actief

    Hai Nicky,

    Hoe gaat het nu met je?? Zie dat je niet meer hebt gepost en dat je banner ook niet meer klopt, ik neem dus aan dat jullie een pittige tijd hebben. Daar alvast heel veel sterkte mee, meid!

    Ik zal je ook even pb-en, want ik wilde je nog wel iets vragen over de uitslag.

    Sterkte, Babel
     
  5. Belly34

    Belly34 Actief lid

    Jan 29, 2010
    355
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heel veel sterkte meid.
     

Share This Page