hallo ik ben een beetje down! was er al een hele week vast van overtuigd dat ik zwanger was,vanmorgen(na zes dagen overtijd te zijn)heb ik bloed laten trekken en vanavond om zeven uur mochten we terugbellen,helaas negatief! ik had nochtans allerlei dingen die ik nog nooit had gehad: -ongipijntjes maar toch anders -gezwollen schaamlippen -net binnenin mijn vagina lichte pijn -opgezette buik -emotioneel -moe ik kan er echt niet bij! heeft iemand na zes dagen overtijd te zijn ook zo een slag gehad? dokter zegt als ik volgende week nog niet ongesteld ben ik terug moet gaan,zou het nog te vroeg kunnen zijn?nee toch
Ik kan geen ervaringen met je delen. Maar wil je gewoon effe moed inspreken. Soms vraag ik me ook af wat mijn lichaam allemaal doet... Had dezelfde symptomen als jij, maar werd gewoon ongesteld. Denk dat het bij mij aan het ontpillen ligt. De moed niet opgeven hoor! Ik begrijp je gevoel heel goed!
Wie weet heb je je ei later gehad als anders en dan komt je ongi ook wat later of een positieve test..... Ik duim voor je dat het gewoon nog te vroeg was voor een testje.
ik heb ook al die klachtjes, opgebalzen ,zere borsten, misselijk, adertjes en toch negatieve testen.... wordt er onzeker van
Is altijd lastig hé... als je zwanger wil worden, kan je opeens niet meer op je lichaam vertrouwen . Vorige maand was ik er ook zo zeker van en dan toch ongi. Deze maand probeer ik echt objectief te observeren in mijn lichaam en er vooral niet teveel aan te denken maar toch zoooo moeilijk. We zullen zien hé! Maar zolang je niet ongi bent... kan je misschien zwanger zijn. Veel succes met wachten!