Ik vroeg me af of er hier mensen zijn met ervaring betreffende kraamzorg in Eindhoven. We hebben meerdere keuzes en onze vk heeft geen voorkeur, maar nu weet ik echt niet waarvoor we moeten gaan.
mediplan is ons de 1ex super goed bevallen, 2de keer helemaal niet was een drama. Nu hebben we gekozen voor zinzorg
Homecare. Wij waren super tevreden, hadden echt een heel leuke kraamverzorgster. Zij heeft mijn kraamweek echt top gemaakt. Ik denk dat het niet veel uit maakt voor welk bureau je kiest. Je moet het gewoon treffen met de persoon die bij jou komt werken.
wij hebben bij alle 3 de kids zuidzorg gehad,en dat is prima bevallen.mocht er ooit een 4 de komen hoop ik wel.dan komen ze weer. maar idd je moet het treffen met welke persoon er komt.wij hadden 3 leuke.