Verflucht? Kan dit kwaad?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Gizzie1983, Jan 28, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Gizzie1983

    Gizzie1983 Fanatiek lid

    Apr 11, 2011
    3,367
    234
    63
    Secretaresse
    Noord-Brabant
    Hoi,

    Gisteren totaal onverwachts een positieve test in handen! Op cyclusdag 51. Clearblue geeft aan 'zwanger 3+'. Geen idee wanneer ik mijn eisprong heb gehad, maar twee weken geleden testte ik nog negatief. Ik denk dat ik dus net 5 weekjes zwanger ben.

    Nu zitten wij nog midden in een verbouwing. De hele zolder moet nog geverfd worden, en de deur(kozijnen) op de 1e verdieping (waar we slapen). De meeste verf die mijn man gebruikt is op alkydbasis (terpentine).

    Is het schadelijk als ik deze verflucht inadem? Ik probeer de zolder nu zoveel mogelijk te vermijden, maar als straks de 1e verdieping geverfd wordt, moeten we er wel slapen. Kan dit kwaad? Uiteraard zetten we wel steeds de ramen open als er geverfd wordt.

    Alvast bedankt!
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    Dec 15, 2010
    2,663
    0
    0
    Hallo,

    Er word afgeraden om te lang in verflucht te zijn op basis van terpetine, dus inderdaad heel goed luchten, misschien een nacht ergens anders gaan slapen of in een ander vertrek.

    Groetjes Ineke
     

Share This Page