Zijn hier ook meer stellen die samen naar de zwangerschapscursus gaan. Dat de partner/man/vriend mee gaat. Wij hebben 1 cursus gevonden dat de man/vriend elke 9 avonden mee gaat... Mijn man wilde dat graag omdat hij zegt van zwanger zijn doe je samen en wil je zoveel mogelijk bij de bevalling helpen, ( wat er te helpen kan ) Maar het is niet alleen puff les, je krijg nog meer interresante dingen waar van je veel leerd. Ook masageren, contact maken met je kind in je buik. Lijkt mij ook wel leuk.
ja zo heet die cursus bij ons ook. Alleen helaas is dit niet in onze woonplaats maar in Purmerend, niet erg je bent er zo..
Jep, wij zitten ook op die cursus. Echt super hoor! Gezellig met z'n tweeën, en vind het ook wel fijn dat hij nu ook wat meer kennis krijgt van bepaalde zaken bij de bevalling omdat hij nou eenmaal niet zo is als ik die van alles zit te lezen overal
Hmmz, heb er 1 met twee partneravonden.. Is wel leuk met z'n tweeen zeg.. Mijn hubby had dat ook gedaan. maar ach, ik red mezelf ookw el. Hij gaat al elke VK bezoek mee.. Vind ik al fijn zat..
Wij gaan samen in februari naar zwangerschapsyoga. Ik heb van mijn vriendin gehoord, dat het niet zo'n zweverige cursus is en dat het voor je ademhaling wel helpt. Die lerares kijkt dus ook naar de ademhaling van de man. Vind ik ook niet verkeerd.
Ik heb samen met mijn man zwangerschapshaptonomie gedaan. Dat was erg leuk. Je leert contact te maken met je baby en krijgt allerlei ontspanningsoefeningen ed. Je wordt ook voorbereid op de bevalling. Ik kan het iedereen aanraden.
Ik zit op zwangerschapsyoga, en elke laatste les van de maand is een partnerles. Dan doen we wat algemene yoga-oefeningen, om de mannen te laten ervaren wat yoga precies inhoudt. Er wordt verder verteld hoe de mannen ons kunnen ondersteunen in de zwangerschap en tijdens de bevalling, en dit wordt aangevuld met enkele specifieke oefeningen en massagetechnieken. Ik draai nu zo'n 14 weken mee in deze groep en vind de lessen heel nuttig en erg ontspannend. Mijn man vindt het erg leuk om mee te gaan naar de partnerlessen. Groetjes, Wendy