hallo dames, kreeg vandaag zomaar een kadootje van mn baas.. JA IK STOND ER OOK VERSTELD VAN naja het begon eingelijk als een grapje van mn collega die tegen hem zei dat ie een kadootje voor ons moest meenemen aangezien hij toch richting de stad ging. maar heel leuk heeft ie dat ook gedaan. nou ik kreeg een spaareendje voor de baby echt heel schattig..een groen zacht spaarpoteendje en een boekje. dat laatste wil ik jullie dus echt aanraden het boekje heet HotMamas en het is van wendy smit. wat een ontzettend leuk boekje is dat en er staan een hoop informatieve dingen in. leuke ervaringen en verhalen van andere zwangeren. Kortom..ik raad jullie aan om dit boekje te kopen. maar het is ook heel erg leuk om het als een kadootje aan iemand te geven (ask me how i know )
Ik zie mijn baas al aankomen nee dat zit er op mijn werk niet in mischien wel van mijn collega's Ik was zelf ook een beetje aan het rondneuzen bij de boekenwinkel maar je heb zoveel keus, zal deze even opzoeken Ik had gisteren wel een paar hele kleine sokjes gehad van mijn beste vriendin zo schattig en klein
jaa lieff he die sokjes hahahah kreeg ook sokjes van mn collega. zo ontzettend klein en lief en dan te bedenken dat daar straks ienieminie voetjes in gaan. als je dat boekje in de winkel ziet liggen pak em dan. staan ook puntjes in die best belangrijk zijn om optijd te regelen en die je mischien over het hoofd heb gezien.