Ik heb er al wel over gehoord. Maar de term uitkloppen niet. Hier moest hij opgestuurd worden en konden wij niets meer met de streng doen.
Opsturen? Dan is dat zeer zeker niet voor stamcellen geweest. Die zijn bij aankomst dan zeker dood...
Vind ik geen heel sterke redenatie. Stel dat je van jezelf voldoende vitamine C binnenkrijgt, dan hoef je geen pil te slikken want het restant plas je uit. Met andere woorden: als een kind gewoon gezond is hoeft het natuurlijk niet dezelfde toegevoegde waarde te hebben als bij prematuurtjes. Buiten dat zei mijn gyn dat ze het stomweg níet doen. Dus dan is het vrij simpel
Het ziekenhuis is nou niet echt de plek voor vriendelijke bevallingen. Ze staan vaak het natuurlijke proces in de weg. Lees t linkje over de vrije geboorte eens het heeft gewoon echt veel toegevoegde waarde En ik vind t dan ook jammer om te lezen dat ze dat in jou ziekenhuis helemaal niet doen. Hier in t ziekenhuis geen probleem.