Hallo,Dames. Mijn vraag aan jullie is hoe wonen jullie denk ik dan aan: *Hoeveel kids,gezinssituatie dus. *Wat voor huis hebben jullie en met hoeveel slaapkamers. Was even benieuwd of iemand ook ervaring heeft met als je drie slaapkamers hebt en drie kids of er ook kids bij elkaar op slaapkamer slapen?? en hioe dat gaat?? Wij hebben nu nog appartenment met twee slaapkamers en 1 zoontje.dus met zijn drie Strax met andere huis eengezinswoning. twee slaapkamers en derde op zolder. Gr Jessica
Wij wonen nu nog met zn tweetjes wel in een eensgezins woning.. 5 kamerwoning maar is nu 4, omdat van 1 kamer een badkamer is gemaakt. Maar nu nog 1 kamertje over (leeg) en een grote zolder waar in principe 2 kamers van gemaakt kunnen worden.
Wij wonen nu nog met zijn tweeen maar als het goed is over een maand of 3 met zijn drieen in een hoekwoning met 3 slaapkamers en een zolder waar nog 2 slaapkamers gemaakt kunnen worden indien nodig. Overigens kan twee kindjes op een kamer prima hoor! (Als het past )
wij wonen in een eengezinswoning met vriend, dochter en ik. We hebben 3 slaapkamers, maar 1 is meer een waskamertje. We hebben ons huis ook te koop staan, omdat we het iets groter willen hebben met oog op de toekomst.
Tussenwoning met drie slaapkamers, waar wij met zijn tweeën wonen samen met een hond, drie katten en 2 konijnen (die wonen wel buiten in de tuin hoor )
wij wonen nog in een huurhuis met ons dochtertje en baby onderweg. nog 4 maanden en dan wonen we in een vrijstaand nieuwbouw jaren 30 huis met ons viertjes bijna. ( zijn we aan het bouwen) grote keuken, 6 slaapkamers, speelkamer, bijkeuken etc. hieronder een fototje hoe het ongeveer wordt ( dus niet ons huis maar voorbeeld) lijkt er wel voor 90& op/ alleen hebebn we een andere kleur steen en detail anders
We wonen nu nog met zn 2 - duurt niet lang meer 3 - Wonen in een hoekhuis, met 4 slaapkamers, dus ruimte genoeg!
- eengezinstussenwoning - 3 slaapkamers, maar op de tweede verdieping mogelijkheid voor 4e slaapkamer - 2 katten Nog geen kinderen, maar wij hopen ze uiteraard wel te krijgen.
Wij wonen tijdelijk in een huis met 2 slaapkamers. De baby gaat dus een half jaar bij ons op de kamer slapen. Als het een goede slaapster is dan gaat ze al eerder bij haar broertje op de kamer. Volgend jaar september verhuizen we naar een eengezinswoning met 3 slaapkamers, dan hebben ze dus beiden een eigen kamer. Zeker wat oudere kindjes kunnen prima samen op een slaapkamer hoor! Ik sliep vroeger ook met mijn broertje op een kamer. Pas als ze echt wat ouder worden zullen ze wel behoefte aan privacy krijgen, maar de eerste jaren moet dat toch makkelijk lukken?
Onze situatie: - 2 volwassenen en 1 peuter (bijna 2) - Tussenwoning - 3 slaapkamers + riante zolder waar eventueel 2 kamers van gemaakt kunnen worden - geen huisdieren Als er een 2e komt, krijgt dze ook een eigen kamer, PC en Washok verhuizen dan naar zolder
-eengezinswoning, rijtjeshuis aan het water - hond, 2 katten, 2 dwergkonijnen en tig vissen - met zn 3tjes straks, als die kleine er nou eindelijk eens uit wil... - 5 a 6 slaapkamers, kunnen de zolder in 2en splitsen en hebben dan nog 2 grote kamers.
Hallo,Dames Ja denk ook wel dat kids eerste paar jaar bij elkaar kunnen liggen idd maar was benieuwd ivbm toekost je weet nooit he hahah. Bedankt alvast voor al jullie reacties. Gr
Wij wonen met zijn drietjes in een rijtjeshuis. Eengezinswoning met 3 slaapkamers en een grote zolder. 2 katten, een labrador en vissen. Buiten nog een konijn Ken idd gezinnen waarbij er 2 of 3 kindjes bij elkaar op de kamer slapen. Als ze klein zijn moet dit kunnen. Maar vanaf een jaar of 10 ( zeker meisjes ) vind ik dat ze wel meer "recht" hebben op privacy
appartement met 3 slaapkamers en 2 kindjes die dus ieder een eigen slaapkamer hebben. Wil binnen 5 jaar zeker verhuizen (hetzij hier binnen NL of naar het buitenland) omdat deze buurt niet kindvriendelijk is en omdat ik een tuin wil.
Mams, een vriendin van me heeft nu (ongepland een tweeling gekregen) 5 kinderen. De tweeling deelt een kamer, een meisje van 13 heeft een eigen kamertje, en 2 jongens delen de zolder. De jongens die de zolder delen vinden dat juist heel leuk, kunnen samen spelen, vinden het gezellig samen. Nu gaat het voorlopig wel, maar het wordt denk ik lastig als de tweeling groot wordt (jongen-meisje) maar dat zien ze dan wel. Van hetzelfde geslacht kunnen kinderen prima een kamer delen vind ik hoor! Was vroeger niet anders! Wij hebben de mazzel dat we een redelijk groot huis konden kopen. We hebben 5 slaapkamers. En ik verwacht onze eerste. Meer dan 2 hooguit 3 kinderen zullen er niet komen, dus dat past altijd wel.
2 onder 1 kap 2 volwassenen 2 kids 2 honden 2 cavia's 1 konijn en héél veel vissen huis; 2 onder 1 kap, met tuinkamer 4 slaapkamers, nog een grote zolder maar momenteel nog zonder vaste trap hier hebben beide kids een eigen slaapkamer. Er komt zoals het er nu uitziet geen 3e maar mocht die er wel komen dan wordt de 4e slaapkamer voor de 3e of we bouwen de zolder om...
appartement met 3 slaapkamers, Maar de 3e slaapkamer is gewoon een opbergruimte en is niet te gebruiken als een slaapkamer, omdat het ver is van mijn eigen slaapkamer en koud is.. Ons appartement staat te koop, dus hoop dat het binnenkort verkocht wordt en dan kunnen we verhuizen naar en eengezinswoning met een tuin.. binnenkort zijn we met ons 4en.. man, ik, zoontje(2) en over een paar weken een dochtertje.. zoontje heeft wel een aparte slaapkamer, maar dochtertje heeft dus geen kamer..
We zijn nu nog met zijn tweetjes (over 2 maanden met zijn drietjes) en hebben twee katten. We wonen in een eengezinswoning met 4 slaapkamers. De kamers zijn ruim genoeg om eventueel 2 kinderen in te laten slapen, dus we zitten hier voorlopig wel goed.
Binnenkort met zijn 3en in een rijtjeshuis met 3 slaapkamers. We laten ons meteen weer inschrijven bij de woningbouw zodat we later alsnog groter kunnen wonen. Maar voor de komende jaaaaren zitten we goed. Zijn namelijk al het sanitair/keuken aan het renoveren. (m.a.w. poepiesjiek maken)