Kun je naast foliumzuur andere voedingssupplementen gebruiken...? Werk bij een bedrijf dat voedingssupplementen maakt....wij maken de supplementen ook van E*tos..zoals: Multi zwanger worden Multi zwanger zijn en Multi jonge moeder... Kun je het product zwanger worden dan naast foliumzaaur gebruiken?
Als daar al foliumzuur in zit, hoef je die niet los te slikken. Maar normaal kan je gewoon combineren.
Volgens mij hoef je daar inderdaad geen foliumzuur meer bij te slikken. En ik gebruik ook zonder problemen een aantal voedingssupplementen (voorgeschreven door acupuncturist) naast foliumzuur!
hihihihi...je zou denken dat jij dat juist zou moeten weten... Ik gebruik nast foliumzuur Omega3 cpsules, vitamine C, en multivitamine tabletten.
Werk in het ziekenhuis op de verloskunde en kraamafdeling, daar raden wij mensen af om allerlei voedingssupplementen door elkaar te gebruiken. Er zijn namelijk ook vitamines en mineralen die in grote hoeveelheid slecht voor je zijn. Foliumzuur kun je slikken naast andere vitaminen maar als je een combinatiepreparaat slikt als bv. davitamon femnatal dan moet je daar niet nog meer dingen bij gaan gebruiken, dat is echt slecht voor je (nieren en lever bv)