Het is zo rustig in mn buik..

Discussion in 'Zwangerschap' started by , Sep 5, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Niet meer actief

    Sinds gisteren is het ineens een stuk rustiger in mn buik. Vorige dagen kon ik precies voelen hoe meneertje lag en voelde ik veel bewegingen.
    Sinds gisterochtend voel ik hem nog wel maar echt veel rustiger, zachter en minder vaak. Wel verspreid over de dag meerdere keren maar het voelt ineens zo anders.
    Ik begin me een beetje zorgen te maken.. Hij reageerde gisteravond/vanmorgen wel op de handen van mn vriend (hij was een beetje aan het voelen enz) en ik kreeg ook duidelijk wat trapjes maar toch voel ik me niet helemaal zoals het hoort.

    Wat kan dit zijn?
     
  2. Jaimy en remco

    Jaimy en remco Bekend lid

    Mar 14, 2008
    588
    0
    0
    Bakker Bosman
    Rijswijk Zuid-Holland
    Het kindje wordt groter en kan ook reden zijn dat iej vakker stil is. Ik heb ook een week rond die tijd gehad en is nu weer 20x zo erg terug. Suc6
     
  3. Ddebbyy

    Ddebbyy Fanatiek lid

    Nov 11, 2007
    1,652
    0
    0
    Receptioniste
    Vianen
    Als je het niet vertrouwd de VK bellend an ga je aan de CTG om te kijken of het hartje van de kleine goed is.

    Ik voel de kleine nog steeds heel veel...en ben nu 29 weken.
    Denk dat t bij iedereen verschillend is......maar absoluut naar jezelf luisteren jij kent je kindje het beste!
     

Share This Page