Neem jij souvenirs mee?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Lindy92, 29 aug 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Haha leuk! Wij hebben ook zo’n beetje ons eigen koffiemuseum met percolator, chemex, caffetiere, nog een paar dingen waarvan ik de naam niet eens weet en natuulijk een “gewoon” espresso-apparaat ☺️ En bijpassende kopjes natuurlijk!
     
    owly vindt dit leuk.
  2. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.295
    10.265
    113
    :roflmao: de namen moet je me ook niet vragen. De eerste die ik uitzocht was voor cappucino met koeien motief. Kreeg je bij een blad cadeau en was zo veel goedkoper. :D
     
    cowgirl80 vindt dit leuk.
  3. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    Ik neem ook overal een magneetje vandaan, voor op de koelkast.

    Mijn vriendin ging vroeger naar verre landen en nam dan ALTIJD een souvenir mee in de vorm van een piemel :roflmao:
    Sleutelhanger, leuk hoor!!! Een bungelende piemel uit Bali aan mijn sleutelbos.
     
    Kukido en Paardenbloem vinden dit leuk.
  4. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Ons derde kind maar dat moeten we maar niet bij elke vakantie doen :roflmao:

    Voor de rest nemen we altijd magneetjes mee. Of we moeten er al eens geweest zijn. Dan nemen we niets mee. Laatst in hellendoorn een aapje knuffel. Maar ik vind vaak dat soort dingen veel te duur.
     
    Kolibrie2 vindt dit leuk.
  5. Philou

    Philou Fanatiek lid

    20 apr 2019
    1.921
    5.835
    113
    Wijzelf niet. De kinderen mogen wel altijd wat uitzoeken als we ergens zijn geweest. Maar we gaan niet zo vaak dus dat kan ook.
     
  6. sierheester

    sierheester Actief lid

    25 aug 2021
    349
    446
    63
    Vrouw
    Ik neem altijd stickers mee voor op de koffers. Mijn huidige handtrolley gaat al bijna 20 jaar mee en er is bijna geen plek meer, heel vet om te zien waar je allemaal geweest bent.
     

Deel Deze Pagina