He dames, Ik ben benieuwd of iemand mij vraag kan beantwoorden. vorig jaar gestopt met de pil. Altijd veilig gedaan. 5dagen voor de 1ste (dacht ik) vruchtbare dag seks gehad nu onveilig. Dit was 15-6 Omdat ik begon te twijfele ben ik vanaf 17-6 met ovu gestart Tot vandaag. ( niet elke dag getest ) bovenste is vandaag 1-7 en die eronder van de 25-6? Lijken mij allebei positief? Hoe kan k zolang positief testen. Sinds eind deze week wel wat gevoelige borsten en opgezette buik. Moet volgende week ongesteld worden. Zou k zwanger kunne zn en van waneer kan k testen?
Deze zijn niet positief, positief is dat ze net zo donder zijn als de controle streep. Daarnaast schommelt je LH level door de maand heen.
Alleen de 5e van boven is positief. Alle andere testen zijn negatief. Je weet toch wel dat een ovu test pas positief is als beide strepen gelijk zijn van kleur (of de teststreep donkerder dan de controlestreep )
Ik heb ook altijd gevoelige borsten en een opgezette buik de week voor ik ongesteld word. Komt door de progesteron. Gelukkig (neem ik aan) lijk je niet zwanger. Let wel op, spermacellen kunnen tot een week overleven in een vrouw.
Klopt ik weet dat een ovu beide dikke strepen moet hebben. Maar dat waren de bovenste in mij ogen ook. Ik heb 2 jaar geleden ovu 3maanden gebruikt die alleen 4 dagen, 2streepjes gaven en de rest van de maand stond er maar 1. Daarom was dit voor mij verwarend. Dat ik zolang 2 strepen zag. ( zag ik dit als positieve ovu ) maar dan is het duidelijk nu! En het is zeker gewenst maar dat mag nu als zowel over paar maandjes zijn.
De 5e van boven is van de 23ste juni en heb nog geen test gedaan omdat ik pas zo 8 juli ongesteld moet worden dus dit zou te vroeg zijn. Want de vroege teste gaan maar terug tot 4 dagen er voor las ik.
Ok.. 23 juni posi ovu is 25 juni je eisprong en dan is je nod dus 9 juli . Dan zou je rond 6 juli kunnen testen. Heb je wel onbeschermde sex gehad tussen 20 en 25 juni?
Ik heb alleen de 15 en 16e onbeschermd seks gehad. Maar ik las dat zaad langer kan blijven leven. En omdat wij volgende week op vakantie gaan en ik medicatie ga gebruiken om ongesteldheid op te schuiven wilde ik dit graag weten.
De 16e sex en de 24e-25e je ei... dat is 8-9 dagen voorje eisprong en dus geen reden tot zorg Ik denk dat de kans op een zwangerschap echt nihil is
Thanks voor het meedenken! Het is meer dan welkom hoor maar liefst naar de vakantie. Hihi. Doe gewoon de 6e een zw test voor zekerheid. En als die negatief is weet ik 100% zeker! Kan ik gerust op vakantie!