Hallo allemaal, Ik ben nieuw hier. Wij zijn al ruim 6 jaar bezig voor een 2e. Heb inmiddels 3 miskramen gehad en het zwanger worden vlot ook niet zo. Nu heb ik gisteren testen gedaan, jawel niet 1 maar een hele rij. De testen van kruidvat allemaal licht positief, geen knaltest maar ook geen drooglijntje. Smorgens al een test gedaan met de sensitest maar die gaf negatief (buiten de tijd wel een lijntje, maar dat zou wel een drooglijntje kunnen zijn). Omdat ik best vaak gelezen heb op forums dat de KV testen ook wel eens vals positief geven, heb ik ook nog een digitale van CB gehaald. Die zei echter ook Niet Zwanger. Vanmorgen met ochtend urine nog maals een digitale test gedaan maar wederom niet zwanger. Tegelijkertijd weer een van kruidvat, wel positief. Later op de ochtend nog een normale CB gedaan, een heel licht streepje (volgens mij geen schaduw ofzo). Ik zal de foto's van de testen er bij voegen. Wat denken jullie? Positief of zal die digitale CB toch gelijk hebben? Ik vind het zeer verwarrend. Bij alle miskramen had ik positieve kruidvat testen en een positieve digitale cb terwijl de normale cb juist geen streepje gaf, dacht dus dat die digitale juist gevoeliger was dan de normale. Weet niet of ik nou blij moet zijn of niet. Durf ook niet echt blij te zijn omdat de laatste 3 keer allemaal eindigde in een miskraam tussen de 6 en 8 weken. O ja ik zou vandaag dan 4 weken zijn(dus ja ik heb erg vroeg getest)
Deze zijn positief hoor. Had je er 1 zonder wekenindicatie? Want die heeft meer hcg nodig dan die met indicatie.
Ja ik had er eentje met weken indicatie, daarom verwachte ik eigenlijk ook een zwanger 1-2 uitslag, dus was een behoorlijke domper toen er niet zwanger stond. Verwachte ik eigenlijk niet na 3 positieve kruidvat testen.
Misschien dat je nog net niet genoeg hcg aan hebt gemaakt voor een positieve CB test met indicator? Je kruidvat testen lijken mij echt positief, ze lopen ook op.
Maak je geen zorgen, ik testte 1 dag na NOD nog negatief. Pas 4 dagen na NOD had ik een kv-test zoals jouw onderste. Doe gewoon later deze week nog een ClearBlue, of helemaal niet, want het maakt behoorlijk onzeker. Drie positieve kv-testen liegen niet!
Ziet er hartstikke postief uit hoor meid! Maar ik snap je onzekerheid! Probeer over een paar dagen weer de cb dan is die vast ook positief!
Dat dacht ik zelf dus ook, de test was ook heel raar, bleef heel.lang wit en toen bleef hij staan op dit
gezien je eerste testen zeg ik ook zwanger. Duidelijk positief. Die laatste test is niet goed, die mankeert iets. ik zeg voorzichtig gefeliciteerd. Ik snap jou heel goed ivm miskramen, heb er zelf ook 2 (ma's) gehad en nu weer opnieuw zwanger.. Hopen dat het blijft zitten bij ons en bij alle andere zwangeren!