Nu 5 weken geleden heb ik een zwangerschapsafbreking ondergaan ivm een op termijn niet levensvatbare afwijking bij ons kindje (triploidie). Vorige week een test gedaan om te kijken of het hcg verdwenen was en de test was negatief. Nu twijfel ik wel een beetje of ik lang genoeg heb gewacht met aflezen en het was niet met ochtendurine. Gisteren opnieuw een test gedaan en deze gaf een licht streepje na2-3 min (foto1). Vanochtend opnieuw getest en opnieuw een licht streepje na 2-3 min (foto2). Ik denk dus dat ik opnieuw zwanger ben maar twijfel me suf of ik bij die negatieve test de gebruiksaanwijzing wel goed gevolgd heb. En is zo'n licht streepje echt wel wat?
Een zwangerschapstest reageert op hcg en dat heb je alleen in je lichaam als je zwanger bent of als je net zwanger bent geweest en het nog in je lichaam zit. Je hebt dus in elk geval HCG in je lichaam en gezien de tijd tussen je vorige zwangerschap en nu lijkt het me dat je idd opnieuw zwanger bent. Misschien even de huisarts bellen of je gyn?
dit is duidelijk een positive zwangerschaps test . ik denk dat na 5 weken t hcg toch al lang weg zou moeten zijn na 5 weken . dus dat je opnieuw zwanger bent , je bent immers extra vrucht baar na een zwangerschap . bel anders je ha ff
Ik vind hem inderdaad vrij duidelijk hoor, hoeveel weken was je? Toen ik 7 weken was had ik 2 weken na de miskraam een tuurstreepje dit vind ik best duidelijk..
Ik heb begin januari een MA gehad. Eind februari zat er nog steeds hcg in mijn urine. Ik wil je niet ontmoedigen
voor mij ziet het er toch positief uit hoor.hier ook een zwangerschapsonderbreking moeten doen 4 jaar geleden en een maand erna waren we opnieuw zwanger van ons tweede dochtertje.ik duim voor je!
Ziet er positief uit!! Ik denk ook dat dit komt door een nieuwe Zwangerschap en helemaal omdat je zegt al negatief getest te hebben....spannend meid!!
Bedankt voor al jullie reacties. Hoop ook echt dat dit een nieuwe zwangerschap betekent (al ben ik bang om nu te overenthousiast te zijn). Ik was bij de afbreking trouwens 15 weken zwanger. Mn hcg waarde bij de combinatietest bij 12 w was relatief laag (nog wel binnen normaalwaarden) ivm een kleiner aangelegde placenta. Ik denk dat ik over een paar dagen weer een test doe om te kijken of t streepje donkerder word en anders bel ik toch maar de vk.
Ik heb een mk gehad met 14.3 weken en mijn hcg was er na 2,5 week helemaal uit. Dus kan wel hoor dat je weer opnieuw zwanger bent. Je zegt ook een negatieve test te hebben gehad dus denk wel dat dit een nieuwe zwangerschap is. Hopelijk wordt het streepje snel duidelijker!
Inderdaad over 2 dagen opnieuw testen anders, wat naar zeg na zo een termijn een zwangerschapsonderbreking.
het is gewoon zo erg dat een mens zoiets moet mee maken, het heeft echt zijn tijd nodig om het een plaatsje te geven.hier was heet op 5,5 maand dat we die zware beslissing hebben moeten nemen.ik hoop echt voor jullie dat het een nieuwe zwangerschap mag zijn!