na hoeveel dagen overtijd, testte jullie pos? of werd ongi?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door dana26, 2 sep 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dana26

    dana26 Actief lid

    18 mrt 2008
    192
    0
    0
    Lieve meiden,

    zijn er mensen die pas na een aantal dagen overtijd positief testten
    ( miss na een aantal neg testen?)
    Ben nu 4 dagen overtijd, had 2 neg testen, en geloof eigenlijk niet meer dat er dat er een positieve zou kunnen verschijnen. Ik ga er van uit dat ik ongi word, heb dat gevoel ook al een week ( dat t echt los gaat barsten) maar er komt niets... Dat gevoel heb ik vooral s ochtend vroeg, en s avonds )
    verders heb ik wel wat klachten nu ( branderige ogen, pijn in onderrug, pukkeltjes in mijn gezicht) maar geen erg pijnlijke borsten of wat dan ook.

    weet niet meer wat ik moet denken! HELP :(

    liefs dana
     
  2. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    bij mijn 1e zwangerschap had ik 2 negatieve testen en na 2wk overtijd positief :D
     
  3. Brit1980

    Brit1980 Actief lid

    20 aug 2008
    240
    0
    0
    bij mijn man en kindjes
    Bij mijn eerste 2 heb ik na 2 weken pas een test gedaan toen ik getest had was ik dus 6 weken zwanger...als ik weer over tijd ben dan ga ik het weer zo doen...
    liefs Brit
     
  4. Jillie

    Jillie Lid

    23 aug 2008
    20
    0
    0
    Ik ben hier eigenlijk ook wel erg benieuwd naar de antwoorden.
    Zelf zit ik zo min of meer in hetzelfde schuitje als Dana.
    Ook 4 dagen over tijd, gisteren een negatieve test.

    Het kan dus echt zo zijn dat je pas na één of twee weken na je NOD positief test? In dat geval nog eventjes afwachten dus. We zullen zien...
     
  5. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    in NOD aug zit er ook 1 die 4 nega testen had en pas op dag 11 positief testte :)
     
  6. Jillie

    Jillie Lid

    23 aug 2008
    20
    0
    0
    Dat geeft een mens weer hoop! :D
     
  7. lafje

    lafje Niet meer actief

    hallo allemaal,

    ik heb een vraagje,
    ik heb vrijdag een zwangerschapstest van kruidvat gedaan,en daar zag ik een dun (maar blauw) tweede streepje..ik heb toen de huisarts gebelt,en die zij ja een streepje is een streepje.
    daarna heb ik zaterdag en zondag een test van clear blue digital gedaan,die gaf niet zwanger aan maar wel elke keer 2 streepjes,(maar ook dun)
    heeft iemand hier ook ervaring mee.
     
  8. buikje Essie

    buikje Essie Fanatiek lid

    4 apr 2008
    1.099
    0
    0
    Is jouw cyclus altijd regelmatig? Dat is nl ook erg belangrijk.
     
  9. lafje

    lafje Niet meer actief

    ja mijn cyclus is wel regelmatig,alleen wel langer dan 28 dagen
     
  10. buikje Essie

    buikje Essie Fanatiek lid

    4 apr 2008
    1.099
    0
    0
    Een dun streepje is een streep dus zou zeggen zwanger. Misscghien toch te vrioeg getest waardoor de CB test nog negtief was. Ik testte met kruitvat meteen op mijn NOD positief en heb gehoord dat dit best een gevoelige test is dus dat kan het verklaren. Voor een CB test heb je gewoon wat meer HCG nodig
     
  11. Inggrid

    Inggrid Fanatiek lid

    4 jul 2008
    1.793
    0
    0
    verpleegkundige
    Twentheland
    ik wil het ook heeeeeeel graag weten. wat kun je jezelf gek maken.
     
  12. bankmiep

    bankmiep Nieuw lid

    2 sep 2008
    1
    0
    0
    Ik zit met hetzelfde probleem, ben nu 7 dagen overtijd en al 2 negatieve testen. Ik begrijp er niks van maar vind het fijn jullie berichten te lezen. ben dus niet de enige, wat kan ik nu het beste doen?
     
  13. Miez

    Miez Fanatiek lid

    7 feb 2008
    1.118
    0
    0
    @lafje: de testen van cb zijn minder gevoelig dan het eigen merk van kruidvat. Je bent dus gewoon zwanger, gefeliciteerd!

    En aan de rest: Ik heb gelijk op mijn NOD positief getest. Maar ik had al een week menstruatiekrampen. Dat bleek later bandenpijn geweest te zijn. Dat was het enige zwangerschapsverschijnsel wat ik heb gehad VOOR mijn NOD. Daarna kwamen de echte tekenen pas.

    Succes allemaal!
     
  14. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    hier ook 1...
    25 dagen na ei de eerste posi test... dus eigenlijk pas na 11 dagen!
     
  15. Kimmeding

    Kimmeding VIP lid

    13 mrt 2008
    6.167
    1
    38
    begeleidster verstandelijk gehandicapten
    lelystad
    Ik testte op mijn NOD dag positief.

    Verschild per persoon denk ik
     
  16. lafje

    lafje Niet meer actief

    oke ik hoop het :D
    ik heb bloed laten afnemen en heb morgen de uitslag :D
    maar bedankt voor jullie reactie's, geeft me toch wel wat meer hoop
     
  17. Jessy83

    Jessy83 Actief lid

    3 jul 2008
    159
    0
    0
    zucht ....ik ben ook al 6 dagen overtijd, negatieve testen, maar toch een beetje hoop, pijnlijke tepels, en alsof er een soort bolletje zit aan de rechterkant onderin .....jullie reacties geven me een beetje hoop .... :oops:
     
  18. dana26

    dana26 Actief lid

    18 mrt 2008
    192
    0
    0
    heeey lafje! weet je al iets meer?!

    en jessy, spannend hoor, irritant dat gewacht he?!

    hier ook nog niets.. en mijn enige echte duidelijke klachten zijn nog steeds alleen de menstruatiekrampen en last ban mijn onderrug. maar geen grotere of pijnlijke boobs, niet echt felle lies steekjes , en testen neg, dus geen tekenen van zwangerschap :-/

    we wachten af
     
  19. alice

    alice Fanatiek lid

    16 aug 2006
    4.014
    0
    36
    Overijssel
    Heb dit ook. Alleen 2 dgn voor nod licht positief getest (album) maar vanochtend negatief...maar nog geen ongi. Ik denk niet dat ik nu alsnog positief zou testen maar ja.....echt stom. Een streepje is in mijn geval niet zwanger.
     
  20. dana26

    dana26 Actief lid

    18 mrt 2008
    192
    0
    0
    beste alice, wat vreemd!
    heb net in je album gekeken, en vind t zeker een positieve test.... kwam t streepje direct? of pas veel later? Ik zou er morgen ochtend nog een tegen aan gooien.. wat vervelend allemaal voor je!
    eerst posi en dan neg.. bah... laat je t weten?

    liefs dana
     

Deel Deze Pagina