Gezet op vrijdag 23-09. Getest vanaf 30-09... loopt hij nou weer op? Edit: op de test per ongeluk 03-03 geschreven maar Moest 03-10 zijn.
Is het elke keer met dezelfde urine getest. Dus bijv elke keer met je eerste urine vd dag? Of elke keer om 21 uur met 3 uur daarvoor niet drinken/plassen etc
De bovenste 3 waren met de eerste urine. Vanmorgen eentje met tweede plas (zat ongeveer een uur tussen en ook geconcentreerde plas) ivm vergeten en die was zo goed als blanco. Daarom toen ik thuis kwam om 16.30 nog een gedaan!
Ik hoop voor je dat hij echt oploopt om het zeker te weten nog een keer testen met 1e urine, je kunt ochtend en middag testen moeilijk vergelijken.....spannend hoor
Ja hoor hij is donkerder!!! Aah ik heb hier zo een goed gevoel over. Ik durf niet snel te feliciteren, maar als er morgen weer een donkerder streepje staat ga ik dat zeker doen.
Thanks allemaal! Vandaag een zakje autodrop gekocht voor op werk, smaakte me totAaaal niet, werd er zelfs misselijk van. Ook buikpijn doe ik herken van m'n eerste zwangerschap. Dus vanmiddag thuis toch nog een test gedaan met best lichte urine, zie foto voor t resultaat!