Hoi mijn verloskundige zei vorige keer dat ze zo rond de 28 weken kon voelen hoe de kleine ligt, dan voelt ze het verschil tussen de billen en het hoofdje. Maar wat ik me nu ook afvraag, laat de verloskundige dit dan ook aan paps voelen? Dat lijkt mij wel erg leuk namelijk... Hij voelt de kleine niet echt schoppen want de placenta ligt aan de voorkant en ik heb een extra laagje issolatie dus hij voelt niet erg veel. Vanaf wanneer kon de verloskundige voelen hoe de uk lag en liet ze hat oook aan paps voelen?
Hallo Je kunt het altijd even vragen aan je verloskundige of ze het de vader ook wil laten voelen. Bij ons deden ze het wel.. Dus als je het vraagt zullen ze het vast wel doen.
Dank voor de reacties, Ik ga het ook wel vragen denk ik, ik hoop dat ze het al goed kunnen voelen dan, ik moet over 2,5 week weer naar de verloskundige, dus ik hoop dat je de uk dan al goed kan voelen.