Ben ik weer met een vraag Ik heb eindelijk een smartphone besteld, omdat het nu echt wel eens tijd wordt Het is een simlock vrije telefoon. Nu had ik altijd een gewone telefoon met een hi prepaid opwaardeer kaart Ik begreep dat het mogelijk is om de kaart over te zetten en dan eventueel in de juiste maat te laten "knippen" omdat er in de smartphone een micro kaart moet. Maar ik vroeg me af hoe het nou zit met internet. Thuis kan het gewoon via mijn wifi maar als ik buiten eens wil internetten zal ik toch een abbo moeten denk ik? En hoe zit dat met dat whatsapp? kan dat van gewoon beltegoed? Ik zie overal internet bundels enz maar hoe zit dat nou als je gewoon wilt bellen en internetten, wat moet je dan nemen? een abbo of gewoon een opwaardeerkaart? Ik heb mijn televisie, vaste telefoon en internet bij kpn in 1 pakket en begrijp dat je daar extra's kan krijgen als je ook een mobiel abonnement neemt, maar is dat echt wel voordelig bij kpn? Kortom, ik ben wat dat betreft even onder ontwikkeld en zou graag wat reactie's horen met wat jullie kwijt zijn en voor hoeveel mb e.d. Ik heb dus thuis gewoon wifi en een vaste telefoon waarmee ik bel dus dat zal ook wel in het verbruik schelen. Ik hoor het graag! Alvast bedankt. Groetjes MB2005.
Hoeveel waardeerde je je prepaid ongeveer op? Van daaruit kan je afleiden of een sim-only gunstig voor je kan zijn. Als je bij wijze van elke maand 10-20 euro aan prepaid kwijt bent, kun je het beste een sim-only nemen. Als je kwaliteit wilt, dan kan je het beste Vodafone scherp nemen. En als je het risico wilt nemen, dat je een keer ergens bent en dan minder bereik hebt, kun je Tele2 nemen, die is vaak nog goedkoper. KPN is vaak het duurst, ivm met aantal minuten en mb. Whatsapp gaat buitenshuis inderdaad van je beltegoed af. Ik heb zelf Vodafone, maar een abonnement met telefoon, dus dat is niet helemaal realistisch qua prijs Zit al 10 jaar bij Vodafone en eigenlijk altijd heel tevreden. Hoop dat je hier iets aan hebt?
https://www.vodafone.nl/shop/mobiel/abonnement/scherp.shtml?abonnement=scherp-large-2&categorie=postpaid&type=scherp https://www.tele2.nl/shop/mobiel/abonnement/sim-only/ https://mobiel.kpn.com/sim-only Om je een beetje een idee te geven, wat je ongeveer voor een zelfde soort abo per provider kwijt bent
hoi, bedankt! Ik reserveer elke maand 5 euro en bel in de 2 maanden voor 10 euro, dus bijna niks. Ik heb net de kpn gebeld en ik zou dan op 17,50 komen per maand, 2 jaar vast zitten en de mb's e.d worden verdubbeld. Maar ik zag ook iets van zoveel cent per minuut buiten je bundel en dat het per oktober 2015 weer aangepast kan worden ( dan weet je al dat je weer omhoog gaat ). Kortom, nu weet ik weer waarom ik geen abonnement wilde Ik zal eens naar jou linkjes kijken. Misschien heb ik dan nog vragen hoor, als het mag?
Oke dat is best aardig prijzig Sim only abonnement? Voordelig bellen via KPN netwerk | Telfort Dan kom je op 14 euro in de maand, met 150 belminuten en 500 mb. Abonnementen zijn ook duur hoor, ik heb zelf een abo van 32 euro in de maand voor onbeperkt bellen en 2 gig internet en een telefoon...maar dat was toen een aanbieding voor vaste klanten. Een simonly met ditzelfde aanbod was toen duurder, terwijl ik er nog een sony xperia sp bij kreeg ook. Het enige verschil tussen prepaid en een abonnement, is dat je per minuut met een abo goedkoper uit bent dan bij prepaid. En je kunt alles instellen, dat je niet over je bundel heen kan. En het voordeel is, dat je nooit zonder beltegoed kan komen te zitten als je bij wijze van ergens in the middle of nowhere bent Laat je eens goed informeren in een winkel, vaak komen er rond deze tijd ook weer allerlei aanbiedingen van providers waarbij je meer voor minder krijgt. En neem nooit overhaast beslissingen, want ze willen het liefst in een telecomwinkel een bepaalde provider verkopen waar ze meer winst op boeken
T-Mobile Sim Only: Goedkoopste Sim Only abonnementen en aanbiedingen Ik denk dat deze het voordeligste voor je is. 8.50 per maand voor 90 minuten en onbeperkt internet en sms. Het internet is wel een langzamere snelheid maar whatsapp gaat het prima mee, ook af en toe een foto door appen gaat ook, duurt soms ietsje langer maar het gaat wel. Tegenwoordig hebben ze op zoveel plekken gratis wifi dat je echt amper MB's nodig hebt. Tenzij je graag in de auto live filmpjes wilt gaan kijken ofzo .
Ik betaal 8 euro per maand bij Tele2 voor sim-only abonnement 3 euro voor 100 belminuten of smsjes (kom ik nooit aan, op 1 maand na dat ik net bevallen in het ziekenhuis lag en veel moest bellen zonder vaste aansluiting in de buurt) 5 euro voor internet, ik weet eigenlijk niet uit m'n hoofd hoeveel MB, ik kom er nooit aan, dacht 150 MB
Bedankt meiden! Ik nog wat gezien van hi prepaid ( dat heb ik altijd gehad en is best duur als je het omrekent naar de tarieven per minuut ). Daar kan ik een bundel nemen voor 7,50 onbeperkt internetten per 31 dagen. De snelheid is misschien ook niet heel snel, maar goed, het blijft een telefoon in mijn ogen. Dan kan ik eventueel voor 5 euro per maand 50 minuten bellen, dan ben ik eigenlijk nog voordeliger dan nu met mijn oude telefoon want de minuten kosten 0,36 cent ( misschien had ik me wat eerder moeten verdiepen hierin ). En het voordeel is dat ik elke 31 dagen de bundel aan en uit kan zetten. Misschien ook niet het alle goedkoopste maar ik ben met bellen nog nooit in de steek gelaten met hi, dus dat is voor mij wel betrouwbaar. En ik zit niet aan een contract vast van 2 jaar, want dat staat mij ook wel erg tegen om eerlijk te zijn. Schrijf ik nu iets doms of is dit een redelijke middenweg, haha. Sorry hoor Gr MB2005.
Kijk is bij simyo Ik super tevreden en het is heel goedkoop. Je kan alles zelf aanpassen en ook een klein internet bundeltje nemen enzo ik heb echt overal bereik en nooit problemen gehad, je kan zelfs je nummer behouden ookal belde je voorheen prepaid. kijk uit met tele2, mijn ervaring is dat het een stelletje oplichters zijn
ik zit bij hollands nieuwe. 275 mb of smsjes en dat is meer dan genoeg voor me. betaal 8 euro nog wat
Simyo heb ik ook gezien inderdaad, maar zag daar juist ook weer mindere revieuws van over verkeerde rekeningen enz. Volgens mij is er natuurlijk altijd wel wat, met welke provider dan ook, haha.
T-mobile kun je ook voor 1 jaar afsluiten, heb ik ook gedaan kost 1 euro per maand extra dus 9.50 per maand. Is alsnog goedkoper dan die 12.50 waar jij het over hebt. Heb je bij kpn trouwens geen familievoordeel omdat je er ook al vaste aansluiting hebt?