de nekplooi van ons kindje is te dik.dat is schrikken.... morgen mogen we bellen en dan hebben we ook de resultaten van het bloedonderzoek. daar bovenop was mijn uitstrijkje niet goed en gaan ze 30 september een biopsie doen van mijn baarmoederhals zoveel angst nu....
Heb hier godzijdank allemaal geen ervaring mee maar wat lijkt het me toch verschrikkelijk, heel veel sterkte meid en hoop op wat positiefs ipv al dat rotnieuws knuf
Gadver wat schrikken voor je meid, ga je nu denken over wat verder, evt een vruchtwaterpunctie of de NIPT test in Belgie? Zo hoort je zwangerschap niet te gaan he? BIj ons was de nekplooi an sich niet veel te dik maar wel de bloedtest verkeerd en hebben toen een punctie laten doen (geen vlokkentest want die vind ik niet betrouwbaar genoeg (5% vals positieve uitslag) en hogere kans op miskraam) Deze geeft wel als enige echt een goede uitslag want ken genoeg situaties waarbij er toch niets aan de hand bleek te zijn (of in mindere mate ernstig zeg maar) Ik wens je veel sterkte meid!!! Als je ooit iets wilt weten ergens over dan mag je me altijd PBen ofzo (wat betreft testen of je gevoel e.d. want het is niet makkelijk!)
Dat zijn heftige dingen die je te horen hebt gekregen meid. Ik kan je alleen maar heel veel sterkte wensen en ik hoop dat het allemaal positief mag uitpakken en dat jullie over een maandje of 6 een prachtig wondertje in jullie armen mogen houden. Ook ik heb ervaring met een te dikke nekplooi, ons zoontje had 4,5 mm en een verkort neusbotje. Besloten tot een vruchtwaterpunctie, mede omdat mijn partner 2 dagen voor de echo met een hartinfarct op de IC was geraakt. Helaas bleek ons zoontje trisomie18 te hebben en hebben we in de 20e week van de zwangerschap afscheid van hem genomen.
Oh Mol wat lijkt me dit schrikken, zeg! Je moet het nieuws maar binnen krijgen, poeh!!! Ik hoop dat er morgen wat meer duidelijkheid gaat komen als de bloeduitslagen binnen zijn. Wat een onzekerheid weer. Dan nog eens je uitstrijkje erbovenop. Hebben ze je verteld wat er met het uitstrijkje mis is, ik bedoel kunnen ze er nu iets mee nu je zwanger bent of moet dit wachten tot na de bevalling???? Ik wens jullie ontzettend veel sterkte !!! Bah het lijkt wel alsof het de laatste dagen bij iedereen tegenzit, lees zoveel nare dingen hier de laatste dagen......is gewoon niet eerlijk! een dikke virtuele knuf! XxX
Ik wil je veel sterkte wensen. Verschrikkelijk die spanning die jullie moeten doorstaan. Hopelijk krijgen jullie uiteindelijk een positieve uitslag en heb je over 6 maanden een gezond kleintje in je armen.
Ik wil je heel veel sterkte wensen en hoop dat je morgen toch een goed resultaat krijgt van de bloeduitslag. Dat uitstrijkje? Normaal doen ze dat niet tijdens de zwangerschap, dit kan dan zowiezo een vertekend beeld geven. Ik heb in 2009 een conistatie moeten laten doen na een slecht uitstrijkje maar dan snijden ze een kegelvormig stuk van je baarmoederhals weg. Dat kunnen ze toch niet doen tijdens een zwangerschap. Daar moet je toch even achter vragen of je daar geen risico's mee loopt.
dank jullie het uitstrijkje moest ik(na eerdere "geprikkeld"uitstrijkje lang geleden)regelmatig laten doen ter controle en net nu opnieuw geprikkelde cellen...als de biopsie slecht nieuws brengt dan ga ik chemotherapie of bestralingen krijgen.ik ben een kankerpatiente(borstkanker)dat maakt dit nieuws extra hard aankomen omdat we na jaren vechten en ziek zijn eindelijk groen licht kregen om een kindje te krijgen nu de borstkanker onder controle is,met zowel oncologe,neurologe als gyneacoloog die volledig achter het idee staan,ook na héél veel nadenken en overleg en nu dit... wat de nekplooimeting betreft,afhankelijk van de resultaten van het bloedonderzoek komt er een nipt-test.. pfff...
Ow, das zwaar allemaal mol. Als je chemo moet krijgen, wachten ze dan tot na de zwangerschap of beginnen ze gelijk? Ik heb ook het eerste jaar na de conisatie om de 3 maanden een uitstrijkje gehad en dan om het half jaar. Het is toch een schrik die blijft. Heel veel sterkte en succes. Duim dat je positief nieuws krijgt.
dan zouden ze meteen starten met de chemo.wat een stress! ik ga nu bellen voor de resultaten van het bloedonderzoek.ik laat daarna weten hoe het was.
Wat een verschrikkelijk nieuws. Ergens op dit forum is er ook iemand die nu al aan de chemo zit voordat ze gaat bevallen, zij heeft borstkanker. Recent heb ik nog een berichtje van haar voorbij zien komen. Misschien heb je hier iets aan. Ik wens je heel veel sterkte en ik hoop dat er nog goed nieuws gaat komen.
ik had de gynaecoloog aan de lijn en die zei me dat hij nog geen resultaat had en dat hij morgen niet werkt dus dat ik maandag moest terugbellen.ik moest zo huilen nadat ik had opgelegd,nog vier dagen wachten kan ik helemaal niet aan.dus ik belde stiekem het labo rechtstreeks op maar die verbonden mij door met de gyn dus ik was betrapt omdat ik zo moest huilen zei hij dat ik de enige ben die vandaag zo een reden tot ongerustheid had en hij ging zelf naar het labo bellen.die hadden de resultaten waarschijnlijk morgen pas dus mag ik per uitzondering morgen aan de verpleging de resultaten vragen.die mogen geen verdere uitleg geven dus hij zei dat ik als het slecht nieuws is het dit weekend moet laten bezinken en moet nadenken en hem dan maandag moet opbellen om te bespreken wat we gaan doen.hij klonk niet positief in elk geval.maar nu weet ik het toch morgen ipv maandag.al had ik heel hard gehoopt het vandaag te weten
aaah wat vreselijk dat wachten, dat ze nou niet snappen dat die stress ook keislecht is zeg ! Wat een gestress , ik hoop dat je morgen toch goede uitslagen krijgt!!!
iedereen erg bedankt voor de steun.het betekend veel voor me dat jullie zo meeleven.ben ik minder eenzaam
wat vreselijk ....dank je om je verhaal met me te delen ookal weet je dat je zeker de juiste beslissing hebt genomen,dan nog doet het erg veel pijn
ik dacht hier gelezen te hebben dat iemand morgen nekplooimeting heeft?ik hoop dat ik je niet te bang heb gemaakt en wens je een zorgeloos resultaat