Babysleep?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door ssgerundt, 17 apr 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ssgerundt

    ssgerundt Bekend lid

    10 jul 2006
    970
    0
    0
    Verplegster
    Ons dochter heeft de neiging om vaak het hoofdje naar een kant te draaien...
    Nu heeft de Kraamverzorgster de BABYSLEEP als advies gegeven.
    Wie heeft er nog ervaring mee, want als ze weer zo'n huiluurtje heeft ligt ze wel eens midden in het ledikantje en niet meer tussen de babysleep kussen.
     
  2. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Hoe oud is je kindje? Als ik je banner zie nog erg jong. Jarissa heeft ook een sterke voorkeur, in haar geval voor rechts. Ik los het voorlopig op door haar rechts te voeden (ze krijgt fv) zodat ze naar links moet kijken, in de box/wieg/ledikant alle leuke dingen als speelgoed, aandacht maar vooral ook licht aan haar linkerkant. Dat helpt redelijk goed.
     
  3. Bianca21

    Bianca21 Actief lid

    26 mrt 2006
    232
    0
    16
    Boekhoudkundig medewerkster
    Zoetermeer
    mijn zoontje heeft ook een voorkeurshouding naar rechts
    ik had het gevraagd aan mijn kinderarts over die baby sleep.
    ze zei dat dit niet goed is voor de ontwikkeling van de rug.
    je kan beter een handoekje oprollen en achter de rug leggen tussen de benen door dan kunnen ze ook niet door rollen maar het ligt soepeler dan een babysleep.

    groetjes Bianca21
     
  4. ssgerundt

    ssgerundt Bekend lid

    10 jul 2006
    970
    0
    0
    Verplegster
    Bij ons hebben ze van het CB en de Kraamversorgster allebei gezegt dat de Babysleep goed is voor dit soort probleme, dus als het kind een voorkeur heeft van liggen.
    Ik snap er niks van...

    Maar hoe bedoel je dat ik iets tussen de benen moet leggen, er hoeft toch alleen een handdoek achter de rug en eentje bij de buik.
     

Deel Deze Pagina