Hallo allemaal.. Zoals jullie aan mijn banner kunnen zien ben ik zwanger, maar nou ben ik me misschien zorgen aan het maken voor niks.. Ik voel me helemaal nog niet zwanger en ik heb ook geen zwangerschapsklachten. Ik heb 3 dagen geleden één vlaag van misselijkheid gehad en dat was alles! Zijn er nog meer die dit ook hebben? want ik word hier erg onzeker van en ben bang dat er iets mis is! Ook kan ik het nog niet echt geloven ( na 2 duidelijke positieve testen) Zijn er nog meer die zich niet zwanger "voelen"?
Ik ben ook nog niet zo lang als jij zwanger maar ik voel eigenlijk ook nog niet echt iets... Beetje gevoelige borsten, en wat bandenpijn, ben een aantal nachten misselijk geweest, maar niet in de ochtenden ofzo... Ik ben even onzeker als jij maar bij mijn eerste zwangerschap had ik ook niet echt kwaaltjes geloof ik... gefeliciteerd en geniet ervan... Het gaat zo snel allemaal Catheleine
dankjewel.. 1 positieve reactie stelt me wel al wat meer gerust Dit is pas de eerste keer dus weet ook niet goed wat ik moet verwachten en ik hoor iedereen over allemaal kwaaltjes.. maar gefeliciteerd en geniet van je zwangerschap!
nou ik kan je vertellen het is dat ik een positieve test in handen had maar anders kan ik het nog nie geloven dat ik zwanger ben ja me broeken pas ik nu al nie meer en had de eerste week behoorlijk last van me rug maar dacht dat het van me ongie was maar ben toch echt zwanger feli met jou zwangerschap groet sandra
Ik hoorde van de mevrouw van moeders voor moeders dat rond de zesde week het aantal HCG hormonen in je lichaam enorm stijgt. Dan worden ook de symptomen heftiger. Bij mij klopt dat ook want ik had de eerste weken nauwelijks symptomen. Toen ik bijna zes weken was, begon ik misselijk en moe te worden.
hallo Maak je maar geen zorgen! Sommige vrouwen komen zonder symptomen door de zwangerschap heen en de andere die heeft er wel een aantal. Je bent nog maar kort zwanger, dus het kan allemaal nog komen. En als ze niet komen, dan zou ik er maar van genieten want altijd misselijk zijn is ook niet prettig Dus je hoeft je echt geen zorgen te maken! Geniet van je zwangerschap! Groetjes mama 1984
Nou dames geniet nog maar even dat je geen klachten hebt. Met 5,5 week was ik ook erg bezorgd omdat ik niet merkte dat ik zwanger was. Met 6 weken kwam de misselijkheid. Nu ben ik 8 weken zwanger en hoop ik maar dat het snel stopt met die misselijkheid. liefs lucia 27
mijn moeder en zus beide doodziek tijdens zwangerschap. Ik wel misselijk maar heb geen 1 keer over geven.
Dat is fijn voor jou, maar wat wil je ermee zeggen? Je hebt ook nog een vader die genen doorgeeft.. zo kan het dus ook gebeuren dat je moeder en je zus bruine ogen hebben en jij blauwe.. NIets nieuws onder de zon.
Zoiets lijkt me niet van mannelijke genen te kome,maar daar heb ik geen verstand van. Maar wilde er verder niks mee zeggen hoor. Alleen mijn ervaring tot nu toe. Kan het aan mijn andere oma niet vragen, want ze is dood.
je hoeft niet altijd iets te voelen om te weten dat je zwanger bent. Je moet juist van geluk spreken dat je er niet veel van voelt. Gefeliciteerd en nog veel geluk
dankjewel voor al jullie reacties! ben nu een beetje gerust gesteld.. jullie ook allemaal veel geluk nog verder!
Hoi Ik voel me ook niet echt zwanger. Al weet ik het wel. Heel gek. Ik ben 1 keer misselijk geweest en daarna ook niet meer. Heb af en toe last van krampjes. Ik merk het wel aan mijn buik die aan het groeien is en ook mijn borsten! Maak je geen zorgen, ieder lijf is anders en beleeft een zwangerschap op een andere manier! Veel succes
Bij mijn eerste wist ik niet eens dat ik zwanger was. Dat kwam eigenlijk door de test. Toen na een maand had ik het gevoel dat ik zwanger was. Heel moe, de geuren van eten en drinken was erg sterk. Het komt alemaal wel. Veel succes en gefeliciteerd!
Ik ben geen dag misselijk geweest! Pas na een week of acht kreeg ik (voor mijn doen dan) gigantische borsten en ik was MOE, maar ook dat duurde even.
hallo dames net wat hier boven wordt beschreven bij iedereen is het anders de een heeft het erger dan een ander k had in het begin ook helemaal nergens last van maar naar 6a7weken begonnen me borsten zeer tedoen,misselijk,en hele erge stem wisselingen haha Liefs Maria