Hoi meiden, Ik ben nu bijna 22 weken zwanger. Ondanks dat ik me best goed voel, heb ik toch wel een lastig probleem. Bij het uitstappen uit de auto lijk ik wel een soort van bejaarde! Vooral als ik ga werken moet ik aan een stoepje parkeren en heb grote moeite om mezelf uit de auto te hijsen haha! Ik heb nog helemaal niet zo'n dikke buik, het lijkt alleen wel of mn benen het nauwelijks aankunnen ofzo. Na veel gezucht en gesteun en vasthouden aan het stuur *staat ie gelijk op het stuurslot,handig!* staat deze bejaarde mevrouw dan eindelijk buiten..pffff....Helaas kan ik de stoelen van de auto niet hoger zetten, dat zou wel makkelijk zijn geweest! Ik moet er eigenlijk ook wel om lachen hoor,maar het is best wel vervelend, en ik ben natuurlijk pas op de helft, dus dat gaat wat worden Hebben meer meiden hier last van? Tips/Trucs??
Op een plastic zak gaan zitten of zo'n speciaal ding kopen waardoor je makkelijk kan draaien op je stoel, beide benen tegelijk op de grond zetten. Dat heb ik als tip gekregen en werkt aardig!
Ik herken het.. Nu hoogzwanger is het helemaal een schouwspel en ik vervloek mijn man elke keer als hij mooi dicht langs een stoepje parkeert...hahaha Hijs mezelf echt uit de auto, heel erg oncharmant, maar ach...
Ik heb er (nog) geen last van, maar een paar jaar geleden erg veel last van m'n rug gehad. Uit de auto stappen was toen ook een ramp. Bij mij hielp het toen ook om te draaien en twee voeten op de grond te zetten. Vervolgens trok ik mij aan het handvat bij de deur omhoog. Maar sterkte de komende tijd!
Bedankt voor jullie reacties! Ik ga maar even een overlevingspakket aanschaffen denk ik. Een kussentje is inderdaad wel een idee!
Oh hahaha....ik had dat bij mn zus in de auto, die heeft een Clio...nou dat paste gewoon niet. Die heeft me echt uit de auto moeten hijsen soms! Hahaha! In onze eigen auto gelukkig minder last van! De tip van een plastic zak heb ik wel eens vaker gehoord. Zelf heb ik er geen extra sorry!
Herkenbaar probleem! Tijdens mijn vorige zwangerschap hadden we een opel astra en was echt een ramp op een gegeven moment, ha ha! Eerst beide voeten naar buiten draaien zodat die al op de stoep staan en jezelf dan aan de deurstijl omhoog/eruit trekken, zo nodig in kleine stapjes . En als er hulp beschikbaar is, niet aarzelen om die te benutten . Nu hebben we een MPV met hoge instap en dat maakt al errug veel verschil! Moet nog steeds wel hijsen en puffen, maar gaat toch een stuk makkelijker!
Ik heb een speciaal draai kussen. Ik draai m'n benen tegelijk naar buiten en stap dan uit. Kost me soms nog moeite hoor! Heb dat kussen nu een jaar vanwege fibromyalgie, maar tijdens de zwangerschap is ie ook erg handig. 10 euro bij blokker
Gewoon aan een voorbijganger vragen om je even op te liften hahaha Tsja,hou je maar vast want het wordt steeds erger