nerveus voor morgen

Discussie in 'Miskraam' gestart door jet75, 15 aug 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. summer

    summer Fanatiek lid

    8 mrt 2006
    1.144
    0
    0
    verzorgende
    arnhem
    en hoe ishet gegaan?
     
  2. asjuh

    asjuh Fanatiek lid

    28 dec 2005
    3.028
    0
    0
    mama en huisvrouw
    noord-Brabant
    ik ben ook wel erg benieuwd hoor Jet
     
  3. jantina

    jantina Fanatiek lid

    13 aug 2006
    1.551
    0
    0
    spannend.......
     
  4. Moo

    Moo Bekend lid

    21 jun 2005
    873
    0
    0
    Wormerveer
    Heeeeeeel veel succes morgen!!!
    Ook ik zal voor je duimen!
     
  5. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    hallo lieve allemaal,

    Helaas het is echt zo er is geen hartslag te zien en verder is het vruchtzakje ook niet meer gegroeid afgelopen week.
    Ik wist het ergens wel maar toch kwam de klap evengoed.
    Ik moet nu gaan wachten tot alles los gaat komen of eventueel laten currateren.
    maandag moet ik naar de gyn om het te bespreken. Aan de ene kant hoop ik dat het snel zelf los komt en ook omdat ik dit nu wel wil afsluiten en verder naar de toekomst wil leven om samen met mijn man nog een keer te proberen voor een mooi wondertje.
    Gisteren hoorde ik dat ik weer tante word, mijn schoonzus is net zover als ik had moeten zijn.
    In elk geval moet ik en mijn man verder . Het is een schralen troost maar ik weet dat ik niet de enige ben en dat er meer dames zijn die dit hebben meegemaakt. We hadden alleen de afgelopen week toch dat beetje hoop dat het toch nog goed zou komen.
    Ik dank jullie voor alle lieve woorden die ik heb mogen ontvangen jullie zijn erg lief en meelevend mijn dank daarvoor.
    Voor de dames die een mooie zwangerschap tegemoet gaan geniet er maar lekker van ik leef met jullie mee.
    Voor de andere die nog bezig zijn een mooi wondertje te maken ook leef ik met jullie mee en wie weet kunnen we allemaal snel goed nieuws vertellen.

    heel veel liefs
    Jet
     
  6. mummy

    mummy Bekend lid

    26 mei 2006
    664
    0
    0
    Moeilijk hè, die bevestiging krijgen? Je blijft toch stiekem hopen. Ik duim voor je dat je snel zwanger bent, als dat is wat je wilt. Succes met het verwerken...
     
  7. klaasje9

    klaasje9 Actief lid

    3 mei 2006
    468
    0
    0
    Friesland
    0hh wat jammer jet75!

    ik hoop dat je straks snel weer zwanger bent, van een mooi kindje!!

    heel veel sterkte gewenst!!

    liefs..
     
  8. asjuh

    asjuh Fanatiek lid

    28 dec 2005
    3.028
    0
    0
    mama en huisvrouw
    noord-Brabant
    :( kl*te meid ..ik had het zo gehoopt voor jullie ...
     
  9. Fatna

    Fatna Actief lid

    23 aug 2005
    168
    0
    0
    :( mijn medeleven heb je
    veel sterkte met het verwerkingsproces
     
  10. Silly43

    Silly43 Actief lid

    8 mei 2006
    468
    0
    0
    :( Veel sterkte meid
     
  11. Diana

    Diana Bekend lid

    27 jun 2006
    613
    0
    0
    Valkenburg
    veel sterkte gewenst,


    liefs
     
  12. Banjer

    Banjer Lid

    25 jun 2006
    87
    0
    0
    Enschede
    Ook van mijn kant, heel veel sterkte!!
     
  13. mussie

    mussie Fanatiek lid

    5 jan 2006
    2.000
    0
    0
    Noord-Holland
    Heel veel sterkte meis.
    Liefs, mussie
     
  14. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    Heel erg bedankt voor alle lieve berichtjes, daar heb ik veel aan gehad.
    Straks moet ik naar de gyn om te gaan bespreken hoe nu verder.
    ik heb wel al een paar keer krampen gehad in mijn buik maar voelde meer aan als bandenpijn en verder gebeurt er gewoon helemaal niets.
    Ik zal wel een van de vele zijn waar het niet spontaan bij los komt dus zal het met een curratage verwijderd moeten worden. Ik hoop vanmiddag duidelijkheid te hebben zo rond blijven lopen is ook niets want de symptomen zijn er allemaal nog wel, duizelig, misselijk etc dus dan maar een curratage hopelijk verdwijnen die klachten dan ook.
    Iedereen verder heel veel sterkte en nogmaals bedankt voor jullie lieve woorden.

    liefs Jet
     
  15. Silly43

    Silly43 Actief lid

    8 mei 2006
    468
    0
    0
    Wat een rotsituatie ook he?
    Maar geloof me, als het niet los komt en je blijft maar een beetje kwakkelen met je kwaaltjes enzo dan is een curettage echt beter hoor. Dan weet je ook gewoon voor jezelf dat het nu goed en schoon is daarbinnen en als het mee zit kun je lekker weer snel verder.

    Ik wilde ook perse geen curettage maar achteraf erg blij. Want ervoor had ik maar bloedverlies en die krampen en nu erna minimaal bloedverlies en krampen sinsdien niet meer gehad.
     
  16. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    Ik ben geweest en heb medicatie meegekregen om het op te wekken. Ik heb werkelijk geen idee wat me te wachten staat maar kan nu alleen maar afwachten.
    curatage was nog niet aan de orde eerst moest ik het zo proberen. als er nu binnen 24 uur niets gebeurt dan morgen herhalen anders een curatage maar dan heb ik eerst nog een afspraak.
    Ik ben echt wel zover dat het dan nu mag gebeuren, ik wil ook verder met verwerken en dat kan pas als het eruit is.
    Ik weet niet wie dit nog meer heeft meegemaakt met medicatie ??

    liefs
    jet
     
  17. mummy

    mummy Bekend lid

    26 mei 2006
    664
    0
    0
    Ik heb geen medicatie gehad maar bleef wel tot bijna 13 weken doorlopen met een miskraam terwijl het met ruim 6 weken al was gestopt met groeien. Ik vond na 3(!) weken wachten (kon niet eerder terecht helaas), de curretage echt heel prettig. Sommige miskramen komen gewoon niet op gang, en dan is het fijn dat je toch verder kunt. Verder met verwerken, verder met lichamelijk het afsluiten en eventueel zelfs verder met proberen zwanger te worden. Ik hoop dat het snel achter de rug is voor je. Als je een curretage moet: is echt een niks bijzonders, lichamelijk dan.
    Succes!
     
  18. Gina

    Gina Fanatiek lid

    20 dec 2005
    1.755
    0
    0
    Sterkte meid!
     
  19. Wendy06

    Wendy06 Actief lid

    26 jun 2006
    437
    0
    0
    Velserbroek
    heel veel sterkte Jet, lijkt mij inderdaad een vervelende situatie, hopelijk is het snel voorbij...

    liefs wendy
     

Deel Deze Pagina