Ik gebruik altijd voeding van nestle die ronde bussen a 8. Is het veranderd naar nene wel van nestle en is de voeding ineens 14 geworden. Volgens de medewerkster nogsteeds hetzelfde, waarom dan ineens zo belachelijk duur?! Moest g ff kwijt
Ik heb ooit eens een blik Nestle gehad, maar die was zeker duurder dan 8 euro hier hoor! Hero was trouwens wel rond de 8euro, die heb ik de eerste 6 maanden gebruikt, erna overgestapt op AH en die was rond de 6,50 geloof ik. Zie dat je kindje al 1 jaar is geweest, dus je zou sowieso over kunnen naar gewone melk en anders gewoon overstappen naar bv. AH/Jumbo eigen merk? Scheelt je ook een hoop centen.
Ja ik weet heeeeeel zeker dat de blikken eerst 8 euro nogwat kosten, en nu dus 14. Vind dat echt belachelijk. En ik weet dat ze gewone melk mag ik heb dr zo mn redenen voor dat we nog opvolg geven
Helemaal prima hoor! Ik zou alleen dan nu dus mooi overstappen op een goedkoper merk, ik zou ook echt geen 14 euro betalen voor een blik melk (er even vanuit gaande dat je gewoon de standaard voeding gebruikt).
Jup, daarom zijn we nu overgestapt naar Hero want wij gaven ook Nestle. Heel jammer, ik dacht ook dat het een grapje was. Maarja het is iets nieuws he, dus dan vragen ze de volle prijs