Goedemorgen meiden Bij mij staat er een heelvaagampertezienennietopfotovastteleggen lijntje ik verwacht vandaag of morgen mijn nieuwe testen. Zodra ze er zijn ga ik een nieuwe doen want deze test vertouw ik niet.(heb ochtendpotje bewaard voor de zekerheid) dus nog even geduld meiden en vanillevlaatje (sorry jou naam doet me daaraan denken) oktober is nog niet om hé
He, Oh dames wat spannend zeg. Waarom nou weer zo´n vaag streepje en niet gewoon een hele dikke. Ik blijf voor jullie duimen en ik denk dat het gewoon raak is.
Spannend meiden! Zuurtje: Jij kent je lichaam het beste, maar je temp is nu best mooi aan het stijgen, vergeet je niet (puur voor de zekerheid!) nog een keertje te klussen? Ik meen dat Marloes afgelopen keer ook zeker wist een eisprong gehad te hebben (Marloes en ik hebben er zelfs nog over gepb't, omdat ik door haar kaartje misschien ook wel zonder tempstijging een eisprong dacht gehad te hebben) en die bleek achteraf toch veel later te zijn! Zij is nog blijven klussen en zie haar banner!
ha ha sophie gekkie toch lief hoor!(enne wie weet zijn het er echt drie ik zei tegen hubbie zou wel helemaal in een deuk liggen als ik jou gezicht dan zie van "mijn god wat nu") dames kei lief al die felicitaties en dat roze maar heb nog geen gevoel van ja het is echt zo zaterdag ga ik schreeuwen samen met zuurtje! enne als het wel echt echt zeker is stuur ik alle hcg naar jullie toe en gaan jullie met me mee dames! (pendel was oktober meisje zou het zou het) Zuurtje zullen we zaterdag weer samen gaan testen dan kunnen de hcg tjes even verdubbelen en krijgen we een dikke lijn!(hoop ik)
Enne nee oktober is zeker nog niet om! Ik hoop dat jou pendels kloppen en dat we samen met zijn allen naar de julimama's gaan! Dames ik duim voor jullie!
deal de postbode is ook al geweest en had jammergenoeg geen testen bij voor mij. als ze er morgen nog niet zijn ga ik even naar kruidvat ofzo en haal een test
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH wat gebeurd hier allemaal?!?! wat super! nou ik heb heeeele goede hoop lammetje met een hoge temp en een lichte streep! (mijn 1e test was ook heeeeeeeeeeeeel erg licht en werd pas na een uur ofzo zichtbaar ) zuurtje, voor jou hetzelfde, mijn eerste test /streepje was ook niet op een foto vast te leggen, ik moest zelfs de test slopen (plasticje eraf halen ) om hem te zien. maar hij werd steeds dikker en dikker ik kom zaterdagochtend meteen hier kijken, en tot die tijd ga ik heel hard duimen! jullie pendels zien er allemaal goed uit! ik zie heel veel oktober! kan iemand niet voor mij pendelen of er een jongetje of meisje in mijn buikje woont?
He Dames, Dit is één en al roze hier! Wauw! geweldig! Meiden alvast voorzichtig GEFELICITEERD! WAAAAUUWWWWWIEEEE! Hier nog niks... nog geen ongi.. Wel wat meer slijm als anders.. ik weet het allemaal niet meer.. Denk dat mijn cyclus wat in de war is!
ja echt? heb zelf zon sterk voorgevoel dat het een jongetje is, omdat ik me zo anders voel als bij Daimy...maarja bij daimy was ik ook overtuigd van een jongen dus het zegt niet zoveel ben wel heel benieuwd of je gelijk krijgt! pina, wanneer heb je voor het laatst getest? als je meer slijm hebt zou ik maar klussen voor de zekerheid, misschien een laat ei? en anders binnenkort nog maar eens testen, jullie houden het allemaal wel spannend hoor
Nikita23: Wat jij schreef over Marloes geeft mij weer wat moed. Misschien is mijn ei gewoon laat (of in ieder geval later dan IK dacht). Mijn vervixslijm duidt nu op vruchtbaarheid, maar mijn ovutestjes blijven bleekroze Zuurtje: ook voor jou draaien mijn duimen overuren
He Sab, ik heb nu al de hele week slijm. Dit had ik ook in de laatste week van mijn zwangerschap ( toen ik mijn nod moest krijgen) Ik heb dinsdag voor het laatst getest. Heb zoiets wacht volgende week nog wel even af...Er is geen peil te trekken op mijn cyclus nu. Dus ja, ik wacht nog wel even af! Maar baal er wel van dat ik nie weet waar ik aan toe ben!
Ben er ook best trots op. De 7 maanden is toch ook echt goed! Top hoor van jou! Is wel de vraag hoe lang ik het nog vol hou, ben weer ziek heb weer griep enzo, mn weerstand is laag door de slechte nachten. Maar goed we wel
wat hoor ik nu spannende tijden, mogelijk meer roze? Jij ook Lammetje? Ik ga voor jullie duimen hoor. Ik ga vrijdag naar de HA toe, en morgen al urine heenbrengen. We wachten maar af. Liefs, Mili