ha ha dana is dat een hint voor mij????? Zou wel leuk zijn heeft ninte en ...... een vriendinnetje erbij of vriendje Geniet nu van het niet hebben van nachtvoedingen en dergelijke en kijk uit naar de eerste stapjes van fleur. Ze loopt al rond de tafel dus mama heeft de fotokamera in de aanslag liggen voor die ene speciale foto! dana koppie op he meid probeer dit weekend lekker bij te tanken en als je vrijdag liever niet mee gaat en er een heerlijk relax dagje van maakt voor jezelf mag dat ook hoor neem ik luuc wel mee! hoop op beter weer en een mooie week voor ons allen en op een heerlijke nachtrust geniet van het weekend en voor de kriebelende dames klussen maaar!!!!!!!!!!!!
Hier ook na de derde geen kriebels meer hoor (hopelijk ) Maar logistiek en emotioneel is 3 voor ons goed. Dana: super dat de echo zo mooi was en dat je je meisje nu gelukkig veel voelt!
Kiekeboe! het is echt veel te lang geleden dat ik hier heb gelezen en geschreven ik kom er gewoon niet aan toe, vergeef me Maar ik was wel even heel benieuwd hoe het met iedereen gaat! zijn er al weer net bevallen en weer kriebels-weer zwanger-weer bevallen-weer kriebels dames zwanger??? (op cars na dan want die spreek ik nog af en toe via hyves) En hoe gaat het met al jullie kleintjes?? Hier gaat alles super, heb het heerlijk druk met de 2 meiden, daimy word behoorlijk ondeugend , gewoon een echte peuter maar wel hele gezellig want ze kwebbelt er op los de hele dag. Jenna is net 1 geworden en loopt inmiddels los! Echt een geweldig gezicht Jenna is een ontzettend lief vrolijk heerlijk meisje waar ik ook ontzettend van geniet, de meiden spelen de hele dag samen, echt dolle pret, zooo ontzettend genieten! hier zomaar een filmpje om te zien wat ik bedoel met dolle pret YouTube - De giebeltent oke ze houden me wel echt iedere nacht wakker maar verder heb ik dus weinig te klagen ik hoop dat het goed gaat met iedereen en hoop hier weer een beetje bij te kunnen lezen en reageren!
Wat een ontzettend gezellig filmpje! hoeveel leeftijdsverschil zit er tussen jouw meiden? Ik heb nu een dochtertje van bijna 8 maanden, in oktober komt er nog een meisje bij. Ze zullen dus ongeveer 11,5 maand verschillen. Vandaar dat ik even benieuwd ben, kan het in je ticker niet vinden..
Dank je DanaH! mijn meiden schelen iets meer als 12,5 maand Daimy is net 2 en Jenna is net 1 geworden wat leuk dat jou meisjes straks ongeveer evenveel schelen! Het is echt heerlijk hoe ze samen spelen en opgroeien, ze kunnen echt geen moment zonder elkaar!
hi Sab, leuk dat je weer een keertje langs komt!!! Morgen wordt mijn kleinste kriebel al weer 1!!! pfff wat is dat snel gegaan zeg.
Lieve Marloes, Gefeliciteerd met Thom! Ik hoop dat jullie een fijne eerste verjaardag party voor hem hebben kunnen geven. x
Marloes: van harte met Thom. Is hij lekker verwend? Sab: wat leuk dat je je weer ff komt melden. En heerlijk genieten van de meiden zie ik. Lekker. Ben een poosje niet geweest, maar veel is er niet gekletst hier. Hier alles oke. Ben af en toe erg benauwd, dus dat is wel vervelend. Verder alleen moe en mag dus echt niet klagen. Ik merk trouwens wel dat ik minder kan hebben. Dat is niet altijd positief. Wij weten nog niet precies of er hierna nog een mooi hummeltje komt. Lijkt mij wel heel mooi, maar eerst dit kindje en dan zien we wel weer verder. Goede avond dames en waarschijnlijk tot morgen.
MArloes: van harte!!! Hopelijk hebben jullie ene leuke verjaardag! Cars: ik heb dat altijd als ik zwanger ben dat ik midner kan hebben....niet zo leuk hahahahaha Sab: goed van je te horen! Hoe zit het met jouw kriebels???
ha ha cars u is me er 1 zeg nu al weer aan het plannen! Lol is wel gezellig hoor veel kids maar ook ALTIJD mega druk! (lees maakt ons dat wat uit lekker genieten van die kleine spruitjes ik wil er wel 10!!!!) dana lekker in de groentetuin bezig geweest? heb even water gegeven voor je!
Haha Lammetje. Ben het helemaal met je eens. Een elfal oprichten, hihi. Me2: dus ook altijd zo blij rijdens de zs. Leuk zeg (not). Ik had dit bij de vorige twee zs niet, misschien toch een meid???
Hanneke, Albert is met Lucas geweest hoorde ik. zie het er leuk uit? Hoorde van Thijs dat je em voor de donderdag hebt opgegeven voor overblijven, doe je goed!! Femmigje: Respect met je plannen zeg!!!! Ik ben trouwens bij deze zwangerschappen ook een beetje prikkelbaar (en beide een meisje) misschien is het toch een teken haha.
Nee hoor. Ik had het bij alle drie (ook de mk) en denk bij ons meisje iets midner dan bij JP dus het zegt niet alles denk ik hahahahaha
Hoi, hier kom ik ook weer even om het hoekje kijken. Hoe is het met de zwangere dames? En met de andere mama's? Hoe is het met de kriebels? Marloes, beetje laat, maar alsnog gefeliciteerd! Hier schiet 't op. Dinsdag weer naar de gyn. Dan kijkt ze of er al wat voorwerk verricht is en bespreken we de inleiding. Spannend! Alles gaat verder goed! Net nog op kraamvisite geweest. Jongetje van bijna twee weken oud. Zwijmel de zwijmel Dikke X Sophie
Even laten weten dat ik nog leef maar ben nogal druk de laatste tijd wil zo weinig mogelijk aan die wachtweken denken waar ik nu in zit en ik heb nog een hele boel werk liggen wat vorige week is blijven liggen
dikke knuf zuurtje! Succes sophie jeetje alweer bijna aan de datum time flys Dana de tuin van luuc is leuk allees de peterselie zijn al 3 plantjes van op 1 heeft de aanslag van de slakken overleefd thijs heeft slakkenkorrels erbij gegooid dus blijf duimen dat het goed gaat! dames wat een heerlijk dagje he!!!! Heb heerlijk geshopt in utrecht 2 rokjes 2 hemdjes en 3 truitjes ben helemaal gelukkig! Wat heerlijk eens een zomer geen zwangerschapsbroek aan ha ha maaruh volgend jaar wil ik wel weer hoor !!!!!!!!!!!!!!!!! fijn weekend groetjes han
Hoi hoi, Hier is niet veel gekletst zie ik. Scheelt weer bijlezen. Zuurtje: ook een knuf van mij, denk wel aan je hoor. Dana: ik ben benieuwd wat beebje is, maar wij willen echt pas wachten tot het december is. Sophie: hallo zeg, wat ga jij ineens snel. Helemaal super natuurlijk. Ben nu al nieuwsgierig, maar jullie helemaal natuurlijk. Lammetje: heerlijk he shoppen, ik moet dat ook regelmatig doen hoor. En misschien jij volgend jaar wel weer in de zs-kleding. Ben benieuwd. Me2: alweer aan de klus? Hier alles prima. Net bij de vk geweest en voor het eerst het hartje gehoord, ben helemaal verliefd weer. Geweldig gewoon. Mijn dag kan niet meer stuk.