Gaby: wat heerlijk allemaal!! Hoe vindt de rest het? Mijn zoon was al zo jaloers met zijn zusje....hoe zuo dat gaan bij een derde....
Hi meiden, dank je wel voor de felicitaties en complimenten. De kleine doet het echt goed. Ze redt het nu ook alleen op mijn bv en daar ben ik heel blij mee. De jongens zijn supertrots op haar. Zo schattig om te zien. Geen jaloezie maar lief kusjes geven (de oudste) of lief aaien (de jongste). Het liefst maken ze haar wakker om haar vast te houden. Ze vinden het maar niets dat ze zoveel slaapt haha. Een foto van mijn jongste zoon met mijn meisje.
Oh wow Koekkie!! Wat een prachtige foto's en wwat gewedlig om tezien!! Wat goed dat de bv nu ook voldoende is!! heerlijk genieten dus!!
oooooooooohw wat een lekker scheetje zeg ik smelt hier helemaal achter de computer weg..... van harte gefeliciteerd meid en ohhhh wat een lieffie zeg. Begin spontaan te kriebelen en jeetje wat is mijn fleurtje dan alweer een reus time flys daarom lekker genieten meid neem maar een beschuitje met rozeeeeeeeeeeeee muisjes van mij!
Gaby gefeliciteerd met jullie mooie meisje en zusje! Wat een ontzettend lieve foto's!! Hier gaat het nog steeds erg goed! alleen druk hahah. Helemaal in de kraamzorg... hahah!! Maar gaat ook allemaal voorspoedig, heb nu al een behoorlijke voorsprong en worden nu ook al dingen afgetekend. Dus dat is allemaal goed De kids doen het echt ontzettend goed en zijn echt schatjes! Maar wat gaat het snel zeg!! Zal ze nog even spammen en dan kom ik snel weer langs!!
leuk stel Mama!! Devin is best groot, of niet? Hoe gaat het met de jongste kriebeltjes, Stijn en Noƫlle? en natuurlijk met de mama's... hoe is het met 3?
Mama: zooo fijn zeg dat de opleiding ook helemaal goed gaat! Devin is al groot zeg!! Leuk hoor!! MArloes: zag dat jij weer een lekker korte cyclus hebt!!
hij wordt iets langer... ff had het niet goed gezien, maar dan nog, onder de 30 dagen moet er wel ff aan wennen.... ons klusprogramma begint altijd pas later haha... ff verzetten
Ja wel mooi hoor Marloes zo'n korte cyclus!! KAn je lkker snel op de wachtbank Maar is er niet een klein kansje deze maand?
He wat jammer.....die spanning van: "zal het wellicht toch op wonderbaarlijke wijze?" is juist zo leuk
Devin is idd een groot ventje! Moet over ander halve week ong. weer naar cb dus ben benieuwd. Vorige keer (rond 4 maanden was hij 7940 & 65,5 cm dus nu alweer groter hahash) En idd erg fijn dat de opleiding zo goed, maar vooral makkelijk gaat, al moet ik natuurlijk de theorie ook nog doen... maar praktijk is al goed! Steeds een beetje erbij doen! En dan komt het wel goed.
Marloes en Me2: Ik volg jullie nauwlettend haha! Ik vind nieuw zwangerschapnieuws altijd zo leuk! Mama25: Leuk stel heb je daar! Heerlijk, en fijn dat je opleiding goed gaat! Femmigje: Hoe is het met jou? En je zwangerschap? Lammetje: Hoe gaat het nu met Thijs? Hier gaat alles lekker. Ik geniet enorm. Ben op zoek naar een bakfiets, lijkt me supergezellig en ik merk dat ik, hoewel ik 1,88 en sterk ben, moeite heb mijn fiets rechtop te houden als ik de tweede erop wil zetten en er ook nog boodschappen in mijn fietstas zitten. Lijkt me supermakkelijk om gewoon de kinderen in de bakfiets te hijsen zonder bang te zijn dat het kreng omvalt. Verder is het hier druk. We hebben er in het weekend drie en het is ondanks druk ook superleuk en gezellig! Als ik het overnieuw moest doen zou ik zeker dezelfde keuze maken. Heerlijk!
Nikita: een bakfiets valt niet zomaar om hoor wij hebben er ook eentje. In het begin vond ik het supereng maar na een paar rondjes zonder de boys, daarna boodschappen en uiteindelijk met de boys gaat het heel goed. Zo grappig dat jij ook 1.88 bent, me too. En volgens mij Marloes toch ook? De lange vrouwen club Marloes: dus volgende maand beter je cyclus in de gaten houden met klussen... anders is het alleen voor plezier en niet voor de beeb haha. Zo jammer dit proces niet meer mee te maken. Ja het sexen wel maar het 'ben ik misschien zwanger' gevoel zal ik missen. En nooit meer zo'n dikke baby buik. Ah kan er gewoon treurig van worden. Zwanger zijn is toch wel een van de mooiste dingen die ik in mijn leven heb meegemaakt en daadwerkelijk mis en over zou willen doen. Dat terwijl de kleine pas vandaag 2 weken oud is haha. Sophie: Hoe gaat het met Stijn? Al een beetje wennen aan het drukke gezinsleven met 3 kleintjes. Het is wel hard werken he haha. Gelukkig gaan de boys nog wel 3 dagen naar het kdv en dan heb ik qualitytime met mijn kleine meid. Hoe vind je het om nu mama te zijn van een jongen? Is het al anders (behalve het schoonmaken van poepluiers een stuk makkelijker is haha). Ah Boob alarm x Gab