@ Mama gefeliciteerd met Jaylinn!! Hoe vond ze de winkelstraat? @ Zuurtje ik duim dat het nu maar eens snel raak zal zijn en dat ze wat ondernemen! @ lafo wat vervelend van dat slapen van Amy. Slaapt ze thuis wel goed? @ Lennylenn welkom hier! We kennen elkaar toc ook van de julimama's? @ Pina welkom terug! Wat spannend nog maar een paar weekjes! @ Lammetje knuffel! Lief om te vragen hoe het gaat! @ Me2 en lafo bedankt voor het vragen zie onder Ik ben net terug van een vipdagje beautyfarm dat ik van een lieve vriendin gekregen had...heerlijk gewoon. Er zat ook nog een drie gangen diner als afsluiting bij! Alleen balen dat ik een zieke sam achter moest laten. Gelukkig was mannetje wel gewoon thuis bij hem! Gisteren naar de huisarts gegaan en Bob zijn hoest was gelukkig niet ernstig en dat hij al 7 dagen niet gepoept had is vandaag opgelost, want hij heeft gepoept door de lactulose en dat de dokter wat gevoeld heeft wss...dat is een opluchting! Sam is vandaag op de vierde dag 39 koorts alleen nog maar zieker en at vanavond niet. Voordat hij naar bed ging toch maar pyamapapje geprobeerd en dat kwam (toen hij net in bed lag) er met een hoestbui weer helemaal uit. heel het bed verschoond en alles in de was en nu ligt hij te slapen. De huisarts kon niet zeggen of het gewone of mexicaanse griep is, maar hij mocht tot uiterlijk morgen nog koorts hebben en anders maandag terug!! Hoest was niet ernstig en verder geen oorontsteking of iets, maar gewoon griep. Ik hoop echt dat het morgen wat beter zal gaan, aangezien maandag mijn eerste werkdag is en ik het niet prettig vind om op mijn eerste werkdag na 5 maanden thuis een zieke sam achter te laten (gelukkig is mannetje op maandag wel thuis bij de kindjes altijd) Iedereen nog een fijn weekend!
Goeiemorgen!! Vandaag heeft sam sochtends weer 38,5 en zal in de loop van de dag wel weer boven de 39 uitstijgen. Gisteren bijna niks gegeten. Nu een beetje pap. Ik heb toch echt sterk vermoeden voor mexicaanse griep. mijn man is ook goed zek aan het worden. Ik zit nog in dubio. Huisarts zei dat hij tot of tot en met zondag koorts mocht hebben. Als hij vandaag niet eet ga ik vanmiddag naar huisartsenpost en anders mannetje morgen als ik werken ben naar de huisarts...hij is sinds gisteren zieker als de rest van de week met de koorts...pfffff zo zielig! Fijne zondag allemaal!
Hey Pooh wat lees ik nou weer, arme Sam!!! Misschien toch Mexicaanse griep?? Pfff arme jongen, ben benieuwd wat de hapost gaat doen...kan je er verder iets tegen doen behalve uitzieken? Dikke knuffel meid!!! En heeeeeeeeel veeeeeeel beterschap voor Sam en hopelijk word je man niet ziek!!!
Ze heeft net de winkelstraat gekregen en is een groot succes. Vooral de poppetjes vind ze erg leuk Ze is nu lekker aan het spelen. En was vanochtend vol bewondering van de slingers en ballonnen. Ze kijkt steeds even omhoog of ze er nog hangen. Fijne zondag allemaal
Hoi lieve meiden, Hier weer even een berichtje Zijn gisteren verhuisd en vannacht eerste nacht in ons nieuwe huis. Komen van een appartement af. Wat is het heerlijk weer in een huis te wonen Wel een en al hectiek hier natuurlijk nu. Gelukkig slapen de meisjes allebei. Man is appartement aan het schoonmaken, dus even snel tijd voor hier Zit op een laptop zonder muis en lukt me niet makkelijk op berichtjes te reageren. Voor wat ik nog onthouden heb: Las dat er paar zijn met zieke kindjes. Heel veel beterschap!! En in elk geval twee waarvan de bevalling heel dichtbij komt.... Lafo o.a. Denk aan jullie! Lammetje, oeps...1 jaar wachten met kriebels. We gaan een weddenschap afsluiten of dat gaat lukken Hier volgende week maandag een eerste echo. Spannend! Ben ook al helemaal bezig met hoe de bevalling straks gaat verlopen. Na eerste keer traumatische bevalling, vorige keer goed begeleid. Maar vervolgens door bevalling weer maandenlang last gehad van blaas (vermoedelijk beschadiging door bevalling die wel weer hersteld is). Tijdens beide bevallingen ook uren persdrang gehad met veel te weinig ontsluiting. Vraag me af of het in mijn geval slimmer is met een keizersnee te bevallen. Hoop dat ik dat goed kan bespreken met de vk straks. Kom hier snel weer en hoop dan weer op m'n eigen computer. Liefs, Sophie
Hey meiden was ik ook weer even.. Hier aardig druk omdat we midden in een verbouwing zitten. Momenteel ligt de hele badkamer eruit..en de zolder zit een dakkapel bij op.. Nog 2 weekjes en dan is het wel weer aardig op orde denk ik. Vind het wel vermoeiend, maar goed nog even tanden op elkaar! Lafo hoe gaat het met jou. Pina spannend een keizersnee! Pooh hou je mannetje goed in de gaten hoor. Als je hem benauwd vind meteen aan de bel trekken hoor. Vrienden van ons hebben hun zoontje van 3 int ziekenhuis met de mex. griep. Was eerst 6 dagen ziek met koorts op de bank, niet eten en totaal uitgeput... Nieuwe mama's gefeliciteerd! Liefs, Paula
Blondie dacht al waar ben je nou, maar je bent druk bezig, schiet het al lekker op?? Niet te veel doen hoor meid! Hier alles rustig, ik houd rekening met 41 weken... Sophie heerlijk he van een appartement naar een huis met tuin, ik vond het ook een fijne stap. Zeker met kinderen! Moeten jullie veel doen nog? Op verjaardagsvisite geweest en had zelf ook nog visite vandaag dus ben een beetje versleten, kan niet veel meer hebben, ben een echte oude taart aan het worden haha. Pooh hoe is het met je mannetje??
mama hoera met je kleine meis wat vliegt zon eerste jaar voorbij he jeetje voor je het weet gaat ze al naar school! lekker van blijven genieten en lekker samen met de winkelstraat spelen! pooh meis ik heb met je te doen ik hoop zo voor je dat alles snel beter gaat en dat je mannetjes snel herstellen succes morgen met je eerste werkdag! ja ha ha sophie als het aan mij ligt haal ik dat jaar neit maar ja moet manlief nog overtuigen we hebben al wel veel "goede gesprekken gehad" even alle voors en tegens natuurlijk zijn er veeeeeeeeel meer voors he lol hubbie heeft wel gelijk dat hij het ook leuk moet vinden maar heb ook gezegt als het er eenmaal is hoort het kindje er gelijk bij het idee is even wennen denk ik. sophie lekker hoor een eigen huisje en de ruimte geniet ervan meis spannend alweer bijna de eerste echo voor je heb je trouwens een voorkeur voor een bepaald geslacht deze keer? nog een meid leeeeeeeeeuuuuuuuuuuk! lafo doe het maar rustig aan hoor en ouwe taart och lekker toch beetje slagroom erbij en dan is alles weer goed! blondie ook al druk in de bouw dames toch ik heb de bouw gelukkig klaar vanaf mei alle ladys in hun eigen hokje we hebben de nieuwe kamer omgedoopt in de "bitchwing" lol hij is 2,5 meter bij 9 een lange smalle met 2 lifetime bedden flowerpower front hemelbed helemaal super!
Bedankt voor de felicitaties. Het was een drukke maar geslaagde dag. Zowel voor mij als voor Jaylinn. Ze is lekker verwend en ligt nu lekker te slapen. Ik lig languit op de bank, helaas met wat harde buiken. Gelukkig hebben mijn ouders me enorm geholpen vandaag. De taart was erg lekker, en mevrouw at voorzichtig en lekker met dr vingertje het slagroom eraf. Lief hoor!! Het jaar is erg snel gegaan, en moet zeggen dat ik best emo ben op dit moment...
Hallo allemaal! Tearke ook hier nog even een dikke knuf voor jullie! Pooh, hoop dat Sam snel weer opknapt. Hoe is het vandaag gegaan? Mama25, ook hier gefeliciteerd met Jaylinn. Sophie, spannend een echo! Hoop dat het allemaal goed is. En lekker genieten van jullie nieuwe huis. Blondie, ook al aan het verbouwen, succes! En het schiet voor jou ook echt op! Lammetje, heb ff gegoogled, maar wat een mooie bedden hebben je meisjes! Hier vandaag een leuke dag gehad, we zijn naar mijn moeder geweest. Daar lekker soep met brood gegeten tussen de middag en Jasmijn heeft er nog even in bed gelegen. Na de tijd even de verf voor de babykamer opgehaald (was koopzondag). We hebben trouwens ook twee tandjes gespot, de hoektanden boven zijn door. Met mij is ook alles goed, al heb ik steeds meer last van maagzuur. Gisteren na het eten echt een aanval, ik dacht echt dat ik over moest geven maar gelukkig was dat niet zo.
Mama: van harte met je meisje! Wat fijn dat het cadeau zo in de smaak viel! En dat de dag zo geslaagd was....JA gaat echt vreselijk snel allemaal.... Wat een geweldige foto!!! Pina: het is wel even een tandje erop met 2 kleintjes! Moet wel zeggen dat ons meisje super makkelijk is dus dat scheelt wel met zo'n drukke grote broer! Mijn meisje lag ook in een stuit en heb ook geplande keizersnee gehad!! Vond ik wel balen. Het herstel is gewoon langer, maar geen risico's voor mij! Wij hadden toen 2 anderen in de omgeving ook met 2de kind, ook meisje, ook stuit!! Grappig he! Veel succes! Is echt al bijna!! Lammetje: nog een jaar kriebel is zo om hoor! Ik ook min, een jaar vanwege keizersnee en dat jaar is over 5 maanden al weer om! Gaat snel hoor hahahahaha Tearke: heel begrijpelijk dat je niet hebt bijgelezen als ik het zo hoor.... Ja voor Bjarne moet ern u een oplossing komen... dit is inderdaad niet normaal...Poept hij wel regelmatig? Wij hadden ook een krijsend ventje toen hij 2/3/4 maanden was. Bleek hij (ondanks de borstvoeding) enrome verstopping te hebben....was zo opgelost nadat we eindelijk bij de kinderarts terecht waren gekomen met special voeding en lactulose.... En dan kan je de nachten ook niet even bijtanken door Jurre...ach arme! Hele dikke knuffel voor jou! Pooh; he nee wat naar van Sam!! Kan me voorstellen dat je morgen na 5 maanden verlof geen ziek kind achter wilt laten...maar gelukkig is je man bij de kinderen....dat scheelt wel denk ik. Controleren ze ook of het de mex. griep is/was? Hopelijk wordt je man nu niet ziek!! Sophie: ik denk dat je idd alles weer goed moet bespreken met de gyn. Vorige keer heb je toch ook goed gehoor gekregen bij de gyn! Bedenk wel dat een keizersnee echt een veel langer herstel heeft en dat dat niet niks is met 2 kleintjes die rondlopen straks! In ieder geval zit de verhuizing er op en kan je je nu op de komst van de 3de gaan richten! Blondie: jij ook al bijna aan de beurt! En dan ook nog een verbouwing! Pfff dat lijkt me ook niet mals! LAfo: waarom denk jij aan 41 weken? Was Amy ook over tijd? Boni: klinkt als een lekker weekendje van jou!
We zijn net bij de huisartsenpost geweest en het schijnt gelukkig geem mexicaanse griep te zijn, maar het hardnekkige virus dat veel mensen hebben. Dat hij nu 2 dagen weinig gegeten heeft was niet zo ernstig. Als hij maar drinkt. Hij mag hooguit nog 3 dagen de koorts hebben en anders moeten we weer terug. Vanavond na het badje spuugde hij weer dorodat hij zo hard moest hoesten. Zo zielig he...maar ik ga nu in ieder geval geruster naar mijn werk morgen. Gewoon uitzieken dus.... Morgen eerste werkdagje....gelukkig een heel rustig dagje en geen lessen die ik moet geven. maandag is altijd rustig. Wel veel ontwikkelwerk, maar dat is ook leuk. Fijne avond nog!
Pooh wat fijn dat het geen mexicaanse griep is, wel een opluchting, pffff heb medelijden met Sam hoe je dat hier zo schrijft lijkt me erg zeg om je kindje zo te zien spugen van het hoesten, ik hoop dat je niet terug hoeft te komen! Sterkte morgen met je eerste werkdag! Hoop dat het meevalt! Me2, ja met Amy ben ik bevallen met 41 weken precies en op de een of andere reden denk ik dat nu weer, weet niet hoe dat precies zit of een tweede langer of korter op zich laat wachten?? Ik lees dat jouw zoon erg druk is en je dochter rustig, ik heb dus ook een enorm druk kind en soms ben ik echt bang dat nummer 2 net zo druk word en dat ik het misschien niet aan kan. Amy zit best in een moeilijke fase en is erg ongeduldig en koppig. We zien het wel... Mama25 wat een lieve meid is Jaylinn, kan me goed voorstellen dat je emo bent! Meiden ben moe ga zo naar bedje toe, morgenochtend visite van mijn nicht ze is 16 weken zwanger en heeft ook een dochter net een jaartje ouder dan Amy dus dat is wel gezellig.
he dames, zo zit ik ook wel wat hoor, stel dat onze dochter nu ook zo druk wordt als onze zoon.. mmmm dan zijn we wel mooi klaar!! haha Maar aan de andere kant, hij heeft nu best een pittige leeftijd maar als het meisje daar straks is, is hij al verder natuurlijk in zijn ontwikkeling! Dus misschien is ie dan wat handelbaarder.. Maar ik heb het gevoel nu al dat dit meiske veel rustiger gaat worden als haar broer! Onze zoon was ook erg druk in de buik, maar zij helemaal niet. Niet zoveel schoppen in ieder geval! hihi En als ze nu op haar moeder lijkt wordt ze zo rustig als een schildpad!! Want dat drukke komt van vaderskant! En wat de ks. betreft, ik vind het niet erg. Ik heb van de eerste bevalling ook ontzettend moeten herstellen. Naja, ik bedoel, ik had een knip, die voel ik nu nog steeds.. Dat was echt geen pretje daar beneden! Vreselijk. Dat is het ergste van alles geweest.. En die bekkenbodem.. pfff die heeft me ook nog maanden geplaagd doordat zoon lief bijna negen pond was. Ik kon maanden niet langer dan 10 min. staan. Dus ik zie niet tegen de ks op.. Ben eigenlijk wel blij dat de laatste loodjes me bespaard blijven, die waren echt het zwaarst.. en dan ook nog een kind er door heen moeten douwen met pijn, knip etc.. pfff
Pina hoe oud is jouw zoon? Ik ben de vorige keer niet geknipt of gescheurd en ben wel bang daarvoor want was toen zo blij dat ik niks had!
bedankt vd steun allemaal pooh,gelukkig ist geen mexicaanse griep.is idd eng he nu met de kleintjes.als ze iets mankeren denk ik ook direkt het ergste haha veel succes met je eerste werkdag.die komt er bij mij voorlopig nog even neit tot eind januari. pina,hier ook een heeeeeeeeeeeel drukke grote broer,maar dat vlot goed hoor zo met twee kleintjes(moest bjarne het voorlopig niet zo lastig hebben) je raakt echt gewend aan de drukte van de grote broer.jurre heeft we lals ik bjarne een fles ofzo geeft dat hij echt alles doet dat hij niet mag.tot bovenop de salontafel gaan staan dansen.ik negeer hem gewoon,hij kruipt er dan uiteindelijk maar af... allemaal periodekes waar ze door moeten(en wij erbij) komt wel goed ik bel vanals het negen uur is naar de kinderspecialist...tkan echt niet zijn,gisteren weer vijf uur nonstop geweend... ik weet echt niet meer wat ik nog meer kan doen dan we al hebben gedaan,er mag echt een oplossing gaan komen.en het is niet gewoon wenen,je hoort echt dat hij pijn heeft. hij kan elke dag een keer kaka doen(weet niet meer wie het vroeg,komt door dat gat in mijn hoofd haha) als hij echt heel hard weent hoor ik aan de linkerkant precies lucht in zijn buikje trekken,kan het niet goed uitleggen;dus dat zal er ook wel niet aan meehelpen ik probeer eerst even arts te bereiken,hoop dat we vandaag nog bij hen terechtkunnen
Pooh: gelukkig geen mex. griep. Hopelijk hebben jullie het ergste nu gehad en is Sam er snel bovenop. Ben blij dat je nu wat rustiger naar je werk kan de eerste dag! Hoe was het? Ook wel weer lekker he, even "jezelf terug hebben" op zo'n dag! Pina: ben blij dat je er zo in staat met de ks! ik was behoorlijk van mijn stuk er van. Ik had hele goede bevalling gehad (ook met knip, maar geen last meer van) en vond dit echt een enorme deceptie. Het herstel viel me uiteindeljk ontzettend mee, maar die hele ks zelf had me gestolen kunnen worden. Zo steriel en je kind wordt meteen meegenomen. Maar goed, voor mij was het aller belangrijkste dat onze dochter veilig op de wereld kwam! En het is zo gepiept! Binnen een kwartier is je baby er! Dat is ook wel fijn! Onze zoon was juist heel rustig in de buik en heel druk buiten. Bij onze dochter precies andersom. Heel druk in de buik en buiten rustig. Ik denk als we weer zo'n drukke hadden gekregen dat we het bij 2 zouden laten, maar nu kriebelt het wel al weer heel erg! Lafo: aha dus Amy kwam ook iets later. Ik heb altijd het gevoel dat de 2de sneller komt, maar dat is volgens mij nergens op gebaseerd hahahaha Voor wat betreft de drukte: komt tijd komt raad. Het gaat steeds beter naar mate je het langer doet. In het begin is het weer even zoeken naar ene nieuw ritme. Bedenk je ook dat zo ontzettend veel mensen 2 kinderen hebben en dat niemand er nog aan dood is gegaan hahahahaha Tearke: ik vroeg het over de kaka (wij wonen in frantalig Zwitserland en gebruiken dat woord dus ook hahahaha). Ben het met je eens dat dit niet kan. Laat je niet afschepen met dit is gewoon koliek en hij moet er doorheen...Moeders voelen altijd het beste aan of er echt iets is of niet. Hier alles goed. We zitten weer in een vrij makkelijke periode. Fee was de afgelopen weken wat meer geagiteerd. Volgens mij verkouden en ook nog uitloop van een sprongetje. Nu si ze echt weer helemaal zichzelf. Ze is deze week al weer 7 maanden! De borstvoeding is bijna afgebouwd. Hopelijk voor het weekend helemaal want dan ga ik met vriendinnen weg en heb geen zin om dan nog iets te moeten kolven ofzo....wel lekker dat ik ook weer zonder na te denken iets kan drinken. Fee reageerde heel heftig als ik een glaasje wijn had gedronken (exceem en buikpijn) dus dat vermeed ik of ik moest eerste kolven ed. Nu kan het weer lekker! JP wordt over anderhalve maand 2 en we weten nog niet wat we voor hem zullen kopen. Iemand tips?
even snel en kort want ik ga er 1tje fruit geven.. Mama25 nog gefeliciteerd met je mooie meisje, wat een lieve foto! pooh beterschap met sam, hopelijk knapt hij snel op ! tearke pfff wat zal jij het zwaar hebben nu, niets erger als een kindje wat alleen maar huilt zo zielig! hopelijk word hij snel geholpen! me2 ik heb deze besteld , misschien ook leuk voor jp zn verjaardag?(normaal 59 of 69 dus echt een leuke aanbieding ) BARTSMIT.COM - Games en speelgoed online bestellen kom zo ff verder reageren!