Net om negen uur mijn vier tabletten ingebracht, ook maar gelijk 2 paracetamol genomen zoals de arts adviseerde. En nu is het wachten tot er wat gaat gebeuren. Ben best een beetje bang. Vooral voor de pijn. Er heeft gelukkig nooit een vruchtje gezeten dus het voelt voor mij niet echt als een zwangerschap. Over 2.5 week gaan we op vakantie, lekker naar Mallorca, hoop dat ik dit hoofdstuk dan afgesloten heb.
Ik hoop het ook. Nu drie uur verder en buiten een paar druppels bloed nog niks gebeurd. Hoop wel dat het echt doorzet. Binnen welke tijd moet er wat gebeuren en wat gebeurd er anders?
Sterkte meid. Ik weet wat je nu meemaakt. En de vakantie gaat je zeker goed doen. Ik had zelf meteen na een uur al heftige krampen en bloedverlies. Heb je nog meer pillen die je eventueel in moet brengen? Als het niet doorzet, moet er alsnog een curettage gedaan worden om het vruchtje/zakje weg te laten halen. Nogmaals veel sterkte. xx
Ik heb er vier gekregen voor vandaag alleen. Ik verlies wel wat bloed maar verwacht toch dat er meer moet gaan komen. Ik heb voor volgende week dinsdag een echo staan maar als dit nou alles is zou ik dan al eerder moeten bellen?
Ja dan zou ik eerder bellen. Bij mij was pas de erste druppel na 8 uur te zien. Als je niet weet wat je moet doen of je onzeker voelt, gewoon bellen!!!
De gynaecoloog zei na vier uur begint het op gang te komen en vier uur later ben je ervan af. Na vier uur heb ik inderdaad wat meer gebloed en er zijn ook wel een paar bloesjes / stolsel meegekomen maar zeker niet meer als een gewone menstruatie. Heb ook geen idee wat ik moet verwachten.
Heb je 24 uur voor cytotec ook de andere pil moeten doen? Dat heeft bij mij eerst een heftige menstrauatie gebracht en 1,5 uur na cytotec begonnen heftige bloeden en stolsels na 6 uur was vruchtje weg
Ik heb ook een combinatie van pillen gehad, hierdoor begonnen de eerste krampen al na 1,5 uur en binnen vijf uur na het inbrengen verloor ik de vruchtzak met het vruchtje er nog in. Mocht je na 24 uur nog het idee hebben dat het niets gedaan heeft dan zou ik voor de zekerheid wel even bellen. Sterkte!
Ik heb geen andere pil gekregen, alleen vier tabletten cytotec. Zo stom dat het morgen hemelvaartsdag is, dan is de poli gesloten. En als ik vrijdag bel zal ik toch wel niet eerder dan dinsdag terecht kunnen en dinsdag heb ik de afspraak al staan. Hoop dat er vanavond / vannacht nog wat gebeurd. Als ik een curratage zou moeten hoe lang moet je daar dan op wachten?
Heb ook helemaal geen krampen gehad tot nu toe. Was best bang voor de pijn maar tot nu toe dus niks gehad.
Heb je ook geen tweede dosis gekregen om vandaag in te brengen? Er wordt echt te verl geklungeld in Nederland met deze tabletten..
Ik zou wel het ziekenhuis bellen dan Knor. Als het goed is kunnen zij je doorverbinden naar de verloskamers en daar loopt eigenlijk altijd wel een dienstdoende gyn die je kan helpen. Heb je ook geen noodnummer gekregen voor als je heel erg zou gaan bloeden? Anders kun je dit altijd bellen en dezelfde vraag voorleggen. Wel heel naar dat deze pillen hun werk niet doen .
Verloskundige heeft me een nummer van het ziekenhuis gegeven wat ik kon bellen. Hij vertelde dat ik morgen maar naar de polie moest bellen. Ik ga over twee weken en twee dagen op vakantie en ben zo bang dat dat helemaal in de soep gaat lopen. Maar weer wachten tot morgen