Hier kan je er een maken: http://www.zwangerschapspagina.nl/extra/banner/cyclus En onder staat een BBcode, die kopieer je en plak je in je handtekening. Kijk maar of je er nu uitkomt, het wijst zichzelf. Suc6!
En op welke site wil je een banner maken? Want dit is volgens mij niet de banner van ZP. Die vraagt niet om LF namelijk.
Oh, lees tussen alle cijfers door dat je niet weet wanneer je laatste menstruatie was. Maakt niet uit, waar wil je een banner maken? Komt helemaal goed!
YES! Alleen klopt hij voor geen meter! Je ei is vandaag, positieve ovutest de 17de. Dus maak een banner met de laatste menstruatie op 5 augustus. Edit: 6 augustus laatste menstruatie!
Wie zitten er nou allemaal waar op de wachtbank? Beebbie (10 DPO), Lotje (8? DPO), Kensho (6 DPO), Ytest (5 DPO), Jade (5 DPO), MinnieJ (5 DPO). En de meiden die nu rond hun eitje zitten: Void (of O vandaag of ...2 DPO, zoals je banner zegt?), Perzik (O vandaag), Dorientje (1 D2O of O vandaag), Flotsje (3 D2O). Wat een vrolijk en gezellig lijstje! Super!
Beebbie had gisteren trouwens een negatieve test... Vertelde ze in haar "honger" topic. Maar dat was op 9 DPO... Geen paniek dus!
Dan gaat je banner ervanuit dat je ei gisteren was. Als je vandaag als ovulatiedag wil, moet je hem nog even aanpassen (6 augustus). Ik had verkeerd geteld. Maar je hebt een banner!
Kheb ook geen banner meer, werkt bij mij toch niet, verschillende cycli en eisprongen, ik verander gewoon iedere dag mn handtekening
haha, goede hobby! Ik ga vanaf deze maand ook mijn cylcus in mijn onderschrift bijhouden. Ik ben benieuwd of de banner een beetje klopt. mocht er veel verschil inzitten ga ik toch maar temperaturen denk ik. Puur om het duidelijk te krijgen. is 1 foliumzuur tabletje per dag trouwens niet weinig?
Dat kan natuurlijk net zo makkelijk, maar ik maak elke maand een nieuwe banner aan en pas rond ovulatie de data aan als het nodig is. Ach, als we maar zwanger raken!