Ik maak ook maar 1 tas klaar, zh tas voor t geval ik naar het zh moet. Maar ik ga op een andere kamer bevallen dus daar moet ik ook babyspullen ed klaar leggen.
ik heb de naam alleen hier op de site prijs gegeven omdat ik jullie verder toch niet ken en nooit zie. Voor familie enzo houd ik t natuurlijk wel geheim.
Mofantje, die ene maand maakt ook niet uit toch? Als je het beiden wilt zou ik er gelijk voor gaan. Leuke naam Simone. Moonlight, jij hebt ook best lange cyclussen gehad zie ik, ik heb tot nu toe niet echt uitschieters, al 7 maanden een redelijk stabiele cyclus. Ik stuur het linkje even in een persoonlijk berichtje naar het FF kaartje. Wij hebben het gisteravond nog maar even gezellig gemaakt. Wie weet is het ook nog ergens goed voor. Heb wel wat krampen en steken bij mijn eileiders af en toe. Pfff waarom duurt wachten nou zo lang..
Mijn vriendin gaat in juli bevallen en daar weten we de naam ook van. Ik heb ook al tegen een aantal mensen gezegd dat als t een jochie wordt we m ricardo gaan noemen.. en hier op de site kent indd niemand elkaar
Kipje : als je elke keer redelijk regelmatige cyclussen hebt gehad, dan moet je er op vertrouwen dat je dat nu ook hebt ! Want als je jezelf gek gaat maken kan je je menstruatie onbewust uitstellen.. en t is pas ronde 1 mop! Rustig blijven : D
Ben er eindelijk achter hoe ik mijn 'bijlagen' kon verwijderen, ik had teveel geüpload, dus kon niet meer.. Nu kan ik dus weer volop foto's uploaden! Dus hier mijn buikje van vandaag bij 29+2. Ik stuur hierna nog een berichtje, met 2 fotos van de 4D echo! <3
Ons mooie wondertje! <3 Kan niet wachten tot ik dr in dr armen heb! Nog ongeveer 10,5 weken, tenzij eerder of later! <3 Gaat hard. Maar toch duurt 't ook lang. hihi
Mooi buikje en mooie foto's Simone. Amber, rustig blijven weet ik wel, maar is makkelijker gezegd dan gedaan . We hadden ook nooit zo lang moeten wachten, was er al klaar voor toen ik stopte met de pil, maar vriend wilde wachten. In die maanden heb ik heel m'n cyclus al bijgehouden, dus wist al redelijk hoe alles verliep elke maand. Deze maand beginnen we voor het eerst echt en heel m'n lichaam verandert opeens. Zou het kunnen komen door de vitaminepillen (gebruik de etos zwanger worden) sinds eind vorige cyclus??
Net even allemaal adressen uitgezocht voor de geboortekaartjes, ik laat ze via internet gelijk bezorgen denk ik. Ik kom nu op 41 geboortekaartjes dus ik bestel er 50 ofzo, zodat ik zelf ook wat kan houden en in ieder geval wel wat reserve heb! Want ik weet niet of ik nog mensen vergeten ben. Hihi! Binnekort nog even de laatste adressen uitzoeken... dan hoef ik dat niet allemaal nog na de geboorte te doen of in de laatste lootjes enzo.
@Kipje: Ik wil je niet bang maken , maar toen ik de Etos zwanger worden pillen slikte, had ik mijn langste cyclus ever (haha) , van 37 dagen. Ben er toen gelijk mee gestopt, en toen werden mijn cyclussen eigenlijk weer regelmatig daarna. Ik heb er dus echt geen goede ervaring mee !! Daarom ben ik toen ook gestopt met uberhaupt iets te slikken .. nu slik ik van Dagravitamon mama compleet, voor vrouwen met een wens en die zwanger zijn en die bevalt me erg goed !!! Het kan per lichaam verschillend zijn dat even voorop, maar ik heb er dus geen goede ervaringen mee ! @Simone: Mooie foto's hoor meis !! Mooi buikje, & Mooi meissie
Amber, dat had ik dus ook al gelezen, dat dat kon. Zou het veel uitmaken als ik nu ook gewoon daarmee stop en pas begin met slikken van dat soort pillen bij een positieve test?
Morgen komen gelukkig mn bestelde plastic afneembare boxkleed en de afsluitdopjes van de avent flessen! Morgen even met de tandarts regelen dat vl naar de zelfde tandarts overstapt als mij, zodat we straks met zn 3en bij dezelfde zitten. straks gesprek met de verzekering om levensverzekering voor mij af te sluiten en nog begravenisverzekering voor ons meisje. Kijken of we met zn 3en gezamenlijk iets kunnen regelen! Morgen is vl jarig 25 jaartjes! We vieren het vrijdagavond voor vrienden en zaterdagavond voor familie! Maar zien of zijn moeder komt, we hebben erg ruzie met haar. Bedankt voor de reacties op me fotos! @Kipje1 ik gebruik al sinds ik gestopt was met de pil de mama compleet! Heeft geen invloed gehad zoals je ziet! Hihi. Ze dat het t beste is om zulke pillen te gebruiken zodra je stopt met de pil, zodat je genoeg foliumzuur al binnenkrijgt! Het zal heus niet zoveel invloed hebben, ik ben ook in 1x zwanger geraakt. Ik denk dat het gewoon toeval moet zijn? Dat t dan langer duurt? Dan is net je cyclus van die maand wat langer, en toevallig gebruik je dan net pillen waardoor t lijkt alsof t daardoor komt.. ik geloof daar niet zo in om eerlijk te zijn, maar ieder zn ding
Er zijn meerdere verhalen over mensen waarbij het wel zo is, maar cyclus is nog niet voorbij, dus weet nog niet hoelang hij uiteindelijk duurt. We zullen zien over +- 2 weken (of langer haha)! Alvast gefeliciteerd met je vriend!
Zojuist een ovutest gedaan en een lichte, goed zichtbare streep. Zouden ze dan toch gaan oplopen? Ben heel benieuwd. Morgen weer testen!
Kipje, was dit de eerste ronde dat je temperatuurt?? Ik denk idd dat het dan misschien wel aan de tabletten ligt..voordat je zwanger raakt is het belangrijk dat je foliumzuur inneemt de rest hoeft niet.. Is alleen een aanvulling als je zelf niet de vitamines binnenkrijgt door voeding.. Ik slik alleen foliumzuur, inmiddels ontdekt dat je bij de tuinen het meest voor het minste geld kan kopen Ook al in het hier anoniem. Zal ik dat soort dingen qua namen en zo ook niet vertellen hoor ..ieder zn ding 😃
Mooie foto's xSimone! Ik heb inderdaad ook de adressenlijst voor geboorte kaartjes al klaar. Ik kom op 44 adressen en ben ook van plan om er 50 te bestellen. Ik doe ze wel allemaal tegelijk zelf op de post. Heb adres stickers gekocht en deze zelf geschreven. Dus kwestie van kaart in de envelop doen en sticker op de envelop plakken en dan alles in één keer naar het postkantoor brengen. Wij zitten ook alle twee bij dezelfde tandarts en uitvaart verzekering & ons kindje zal daar ook bij komen. Levens verzekering hebben wij niet. Alvast gefeliciteerd met je vriend! Kipje1, zodra ik ben gestopt met de pil heb ik ook Etos zwanger worden pillen ingenomen. Geen idee of dat heeft geholpen, maar het leek me in ieder geval goed. En sinds ik zwanger ben, gebruik ik Davitamon compleet mama, omdat ik deze qua prijs gunstiger vind. In beide zit in ieder geval foliumzuur. XmoonlightX, toch nog iemand die daarin het zelfde denkt als mij, hihihi. Voelde me al ´raar´....
Moonlight, idd de eerste maand. Ga vanaf het einde vd cyclus ook gewoon foliumzuur slikken. Eerst eens kijken hoe lang het deze keer duurt. Hoe ver ben jij in je cyclus? Wat betreft naam bekend maken etc denk ik hetzelfde als jullie hoor. Dalijk herkent iemand je en leest hij/zij het al. Vind dat soort dingen ook leuker als het een verrassing is. Had jij normale cycluseen Beebj? Welke ronde was jij zwanger?
Kipje , foliumzuur kan je beter nu al mee beginnen.. Sterker nog er wordt geadviseerd om hier al mee te beginnen vier weken voordat je stopt met anticonceptie, omdat je het moet opbouwen in je bloed..dus hop morgen naar de winkel En wat betreft je temp, denk ik er zo over zoals ik je prive stuurde.. Ik ben nu op dag vier, ben nog een beetje ongesteld..