Verschil zal ook wel zitten in het feit waar je heen ga. Ik loop bij de gync. in het ziekenhuis in België, dus niet echt een verloskundige praktijk ofzo
Maardat is het dus, bij mij is er geen reden om bij de gync. te lopen. Blijkbaar is dat in België 'normaal'.
Vanochtend naar de Echo Praktijk Zeeland in Vlissingen geweest voor een geslachtsbepaling van ons kindje. Kindje doet het verder prima, ligt heerlijk op het buikje, zwaaide naar ons & hartje klopt perfect. Ben nu 14,4. Ook drie mooie fotootjes meegekregen. Het is zeker gelukt! Ze zag het meteen en was 100% duidelijk. Kindje lag er perfect voor.
Oh heerlijk!! Ik ben blij als ik bij de 12 weken ben, vind dit echt tien keer niks.... Silverwolf, je klachten nog zo aanwezig? Of is het afgezakt?
Ja, natuurlijk wilden we het geslacht weten, anders liet ik geen geslacht bepaling bij 14 weken doen he Alleen wilt mijn man dat ik het aan niemand vertel en daar heb ik best wel moeite mee.. Hij heeft er ook geen duidelijke reden voor, gewoon omdat hij dat wil. Ik zie het er nut niet van in & wil het het liefste van de daken schreeuwen, haha. Waarom hebben jullie gekozen om het te vertellen xSimone? Misschien kan ik hem overhalen haha.
Zodat ik ook met me moeder en of zus kan shoppen voor kleertjes, omdat Vl. Aan het werk is em ik niet altijd alleen wil. En omdat ik me toch niet stil kan houden! Mar Miss kan jij je hart hier alleen luchten door te vertellen wat het is! Niemand hier kant jou in real live???
Zeiden ze zeker dat het een jongen is? Is vaak zo in vroege geslachtsbepaling, omdat meisjes ook iets hebben dan dat linkt op mannelijk geslacht. Wat later veranderd,
Nou xmoonlight ben het helemaal met je eens. Ik wil ook dat die 12 weken voorbij zijn. Was vanmorgen aan het denken.... Vorige maand dacht ik echt dat ik zwanger was vanwege de klachten, nu ben ik zwanger en heb ik helemasl geen klachten. Echt apart hihi
Das waar.. Staat absoluut niks over mij privé op dit forum.. Maar ook al was het nu al met 14.4 weken, bij deze praktijk kunnen ze dat uitzonderlijk goed zien vanwege hoge kwaliteit van apparatuur dat ze hebben. Ik snap wel wat je bedoeld xSimone, maar er is bij ons echt geen twijfel over mogelijk Weesje blij dat je geen klachten hebt Esmyralda, hihi. Gaat helemaal goed komen hoor!
Super Beebj! De eerste 3 ,maanden duren inderdaad lang! Daarna gaat het razend snel! Ben zondag alweer 21 weken, pfoeh! wie is er trouwens het verste in zwangerschap van ons?? Oké, ik ben super zenuwachtig! 14.55 uur heb ik mijn tussentijdse toets van de auto, omg zo eng!
xSimone gewoon de naam doen die jullie mooi vinden, als je alle meningen van anderen er bij betrekt kom je nooit op een naam, je vroeg zelf om een mening dus niet om Silverwolf aan te vallen hoor! maar dat is mijn tip, jullie wondertje, jullie keuze jullie moeten je er goed bij voelen Morgen mijn verwachte ei! ik heb jeukende borsten en vruchtbaar slijm, dus zijn al aan de klus! ha
Esmeralda..bij mij gelijk Mn vitamine tabletten hadden ineens een smaakje, hartkloppingen en misselijk en mn borsten zijn ook al groter Wannabeemama, ah ei al weer goed gespot, top!!
Mooi Wannebemamma dat je je ei hebt gevonden! Ga hier de 7e week in. Ben aardig vermoeid kan altijd wel slapen, maar ben wel steeds erg vroeg wakker. Ben niet echt misselijk, maar het brood eten begint wat lastig te worden. Ben overgestapt op crackers . Heb ook erg veel zin in de eerste echo!