Tipp leuk die foto zeg, hahaha. Hier vandaag weer een vet posi test, eitje dus nog niet geweest. Hoop maar dat mannetje vanavond nog even wil. Pfff wordt het wel weer een langere cyclus.
Remmar: waarom vraag je geen vrij blijvende offertes aan voor je plan van de dag? dan heb je meer zekerheid over de prijs Zorra: beterschap en succes vandaag! Sucre: veel plezier! Anne: ik vind het een hele mooie gedachte en ik geloof daar ook echt in. een ding, niet te veel zeggen dan schijnt het niet et werken. Rox: beterschap meissie, probeer anders een uurtje te gaan liggen vanmiddag. en succes vanavond he! Wendy: leuk meid! ik heb er ook een paar besteld via het forum. voor in de doos waar heb je deze besteld? Tip: je maakt je te druk daarom droom je dat. en leuke foto hihihi Mieke: gewoon zeggen dat het voor het goede doel is succes! solicitatie morgen is als DTP-er bij een bedrijf dat via internet rand apparatuur verkoopt. was via nationale vacaturebank bij ik dek een detachingsbureau. moet ik even uitzoeken hoe dat zit. ik ga zo even douchen. mannetje is nu tussen de middag thuis dus...:bloos: dan even hondje uitlaten, zorgverzekeraar bellen, dan ziekenhuis bellen...dan dweilen...en dan zien we wel weer hahaha
Leuk Steenbokje, succes. Ga je iig meer richting je studie werken. Ik blijf het leuk vinden. Enne vandaag ook ziekenhuis bellen toch? Fijne dag, geniet ook nog even van het mooie weer! 8)
zo ben ik weer, kwam MissyZuilen tegen! Die heeft een lekker buikje hoor! Met 14 weken is ze naar het ZH geweest, ze had bloedverlies. Ze was veel te druk geweest en nu is ze in de ZW. Tipp, ik ga kijken en pb je dan terug!
@ zora ik hoop dat je snel van je wondroos af bent zijn verveelende wondjes. @blondsteenbokje veel suc6 met solliciteren hoop dat het is wat je wilt. @ roxyrox ik hoop dat je minder hoofdpijn hebt vandaag is niet echt prettig zo, heel veel suc6 met de hypotheekman laat je niks aan praten hoor doen wat je zelf, zij kunnen zo makeljk praten @surce een hele fijne dag je hebtin iedere geval schittered mooi weer. hier ziet het er naar uit dat de ongi er weer aan komt mijn temp. was vanmorgen weer gedaald erg jammer
dit is wat mannetje je me mailde nav mijn vraag of we vanavond nog even aan de klus gaan. Je hebt zondag al de landmacht, luchtmacht en marine gekregen, die helemaal gevechtsklaar waren Gisteren de reservisten en wat nieuwe rekruten T zijn geen m&mmetjes En ik moest niet voor niets 4 dagen sparen voor de potjes (onderzoek)
ik moet nog 3 nijntjes, dan heb ik de verzameling compleet! Ik had Bruna gemaild of de knuffels er nog waren, kreeg direct antwoor dat ze op waren maar ter compensatie krijg ik kleintjes thuis gestuurd! Nu hopen dat ide laatste 3 erbij zitten. Nog 1 uurtje, dan komt de hypotheek knakker! Ik ga eventjes folders lezen meiden!
hahaha Mieke, hij is leuk. Steenbokje, super dat je al zo snel een sol. gesprek hebt. En succes met bellen vh ziekenhuis. Rox: Wat vervelend van je migraine zeg, hoop dat Mirena je straks beter bevalt. Tip: wat een ontzettende schattige foto zeg, en grappig... Ik lig heel zielig en alleen op de bank. Als ik ga staan verga ik van de pijn ook al steun ik alleen op mijn goede been. Het is een bende in huis (naar mijn idee) en ik kan en mag niets doen. Daarbij ben ik ook nog eens misselijk, heb ik een vieze smaak in mijn mond, en keelpijn en ben gigantisch moe. Dat hoort bij de wondroos of bijwerking van de medicijnen. Ik wilde eigenlijk morgen gaan werken maar blijf toch nog maar een dagje thuis hoe vervelend ik het ook vind.
Even update wat betreft het bezoek aan onze fert.arts (die overigens zelf zwanger is, grappig detail): Ze was heel tevreden dat ik nog steeds gestopt ben met roken en 3,7 kilo kwijt ben. Ik moet nog even doorgaan met afvallen want mijn cyclus reageert er toch goed op blijkbaar. Eventueel wil ze me doorverwijzen naar een dieetist. Maar daar mag ik nog even over denken. Zit er wel aan te denken die kans te pakken. Over drie maanden moeten we terug komen als mijn cyclussen dan onder de 40 dagen zijn gaan ze beginnen met follikelmetingen zodat ik precies weet wanneer mijn eisprong is. Als mijn cyclussen weer langer worden mag ik bellen en krijg ik alsnog clomid. Zaadjes van maanetje waren iets slechter als de vorige keer. Vorige keer was het 9,6 miljoen en nu 8,5 miljoen. Ik had het slechter verwacht dus dat viel me mee. ( 20 miljoen of meer is goed). Ik ben hier eigenlijk wel blij mee, ik weet dat ik kan bellen als ik naar de dieetist wil of als mijn cyclus weer erg lang duurt. En ik kan zzonder ziekenhuisbezoekjes tussendoor eerst wennen aan mijn nieuwe baan. Verder is het dus niet onmogelijk om alsnog op de natuurlijke manier zwanger te raken. Mochten we over een jaar nog niet zwanger zijn dan gaan we waarschijnlijk over op IUI.
Hey Zora wat een goed nieuws dat je cyclus goed reageert op het afvallen lijkt me een extra stimulatie om verder te gaan met afvallen Je mannetje lekker vol proppen met vitamine ! Wat fijn dat je toch nog op de natuurlijk manier zwanger kan raken, al is het toch lang dat je weer een jaar moet wachten mocht het niet lukken. Maar volgens mij gaat het wel lukken zo Vervelend van je wondroos hopelijk is het snel over, en laat je vent straks maar opruimen.
Meiden, tijdje geleden, maar na veel navraag en zoeken hebben we besloten dat we het finacieel wel redden met een kindje erbij. We gaan er dus toch wel voor. Ik ben zooo blij Nu hopen dat ik (snel) zwanger raak!