die van prenatal was nu met korting 47.99 normaal 59.99 de MacLaren was normaal al 159.99 wat ie nu was weet ik niet meer..
Nou check nu net even, maar ben te duf om veel te schrijven. Geen zin in eigenlijk. Rox fijn dat je geslaagd bent! Hoorde van mijn zus dan Esmee probeert te staan, ze heeft de box nu op de laagste stand gezet. Zo schattig. Nou ga koken, lekker ribeye, versie sperzieboontjes en aard. kroketjes.
leuke buggy hoor en inderdaad een stuk goedkoper als de mclaren. en net zo mooi toch? maar mag joey nu al in een buggy dan? gr kim
Kim, nee nu nog niet! Maar dan hebben we hem alvast. en 20% is toch 20%! en beter nu als ik het makkelijk uit kan geven dan over 2 maand als mijn salaris is aangepast...
hey lieverds, even een dikke knuffel van mij! hebben jullie ook allemaal zo'n heerlijk weekend gehad? ik ben weer helemaal bij getankt. ik had een paar nachten slecht geslapen en was daardoor behoorlijk aan het malen. nu weer lekker uitgerust. gisteren naar ons vakantiehuisje/stacaravan geweest. daar het pad en zo onkruid vrij gemaakt en de buitenkant van de caravan.w at een werk zeg maar een mooi resultaat. gisterneavond naar ons favoriete restaurant geweest in Oss en heerlijk tapas gegeten en sanria gedronken. ikw as echt aangeschoten terwijl ik nooit drink dus ja...heerlijk hahaha. vandaag de rest afgemaakt en terug naar culemborg gegaan. ondanks dat ik vrij heb heb ik het idee maar 2 dagen te hebben deze week. dus heb veel op de planning staan voor emzelf. ga nu douchen en dan nog even klussen tot morgen
ja wijffie we komen van het erkemederstrand was lekker druk dus mn mannetjes konden heerlijk op het strand ravoten!@!
Wij hebben nog heerlijk buiten gezeten tot 21.15. Zo'n lekkere dag vandaag, alleen nu werd het toch wel frisjes.
Nou ik heb gister hier afgesloten en begin hier ook weer! Rox, spaar je nog die zegeltjes van SdeBoer? Hier somber en nat weer, bah!
goedemorgen meiden wat een rotweer hierzo vandaag grauw enz. zometeen ga ik even mijn buurvrouw watergolven en daarna even schilderen. vanmiddag maar even shoppen hihihihih heb nog wat spuletjes nodig voor de kleine. hihihih
O, meiden, het zonnetje schijnt hier zóó mooi! Het is gewoon warm en de vogels fluiten en het koolzaad staat in bloei. Wat een prachtige dag weer hier. 8)
wrijf het er maar in jannegie hihihihihi bij ons is het weer echt niet leuk maar we hebben een heerlijk weeekend gehad dus mogen niet zeuren he?