Mijn moeder had het beide trouwens; Anorexia en Boulimia. Verschrikkelijk om te zien als kind hoe je moeder lijd hoor.
Goede morgen meiden Ik ben nog zeker aan het nagenieten! alleen jammer dat ik al gelijk weer zo vol sta met mijn klanten! maar dan kan ik er lekker over kletsen @kim ik zag een paar pagina's geleden dat je zei nog 3 klantjes.. werk je ook voor jezelf? nou ik ga weer aan de arbeid doei doei
hey meisjes nou vandaag nog ffies lekker aan de slag. vanochtend een klant knippen en vanavond twee., de zijkanten van de trap afmaken. en de deur in de woonkamer schilderen. gisteravond de vluchttas klaargezet want gistere zei de echoscopiste dat het daar wel tijd voor werd hoor. en ik moest deze week nog de klossen onder het bed doen en het zeiltje in mijn bed leggen. wel raar ze zei wel doen he! op een beetje een toon zodat ik dacht dat zij misschien dacht dat de kleine eerder kwam. het hoofdje was ook groter als normaal zei ze het hele kindje zat op het gemiddelde en dhet hoofdje zat iets hoger op de lijn. en het is nog steeds een .......... .. hihihihih . dus ik ben gisteravond toch de vluchttas maar klaar gaan maken en vanmiddag gaan we ff oefenen met de maxi-cosi.
yep heb een salonnetje in huis op de bovenverdieping en na de bevalling ga ik ook deels aan huis werken. heerlijk eigen ondernemer zijn !
Zo hee Mik! Vluchttas is al ingepakt alleen nog paar dingetjes, maar doe ik wel andere keer en luiertas is al alles ingepakt Dus gewoon doen wat je prettiger vindt
hoi hoi! hier ben ik weer even snel! ik heb goed nieuws! Milan mag waarschijnlijk het weekend of begin volgende week mee naar huis! hij drinkt al goed! nog niet alles zelf, maar dat komt volgens hun een deze dagen wel! ow wat zijn we blij als we ons mannetje mee naar huis mogen nemen! owja... nog even een vraagje over de maxi cosi... mijn vriend zag een steun om hem mee vast te zetten in de auto? ik dacht dat je die niet nodig had? dat gaat toch met de autogordels? liefs rebbel
het kan met gordels of in een steun meis probeer hem wel even in je gordels voordat je milan erin zet want niet alle gordels zijn lang genoeg! wij gaan hem ook vanavond even proberen in de auto! gefeliciteerd met je kereltje dat hij zo snel naar huis mag geniet ervan
hee meiden, Ik was gisteravond onverwacht bij een vriendin eten... Was gezellig. Goede afleiding van het gedoe met dat meisje... Zet ik met mijn computer aan, mail van haar... Ik durf hem eerlijk gezegd niet te lezen.
Rebbel, wat een groots nieuws zeg, joepie! Dat heeft isofix, die aansluiting moetje dan wel in je auto hebben, toch meiden? dan kun je dat systeem plaatsen op de achterbank en klik je zo de maxi cosi er in.
isofix moet in je auto zitten. Daar klik je dan zo een base in en op die base klik je de maxicosi... Op de site van maxicosi staat het helemaal uitgelegd.